Duben 2011

Who owns my heart? (part 3)

25. dubna 2011 v 22:50 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Měla jsem zvláštní pocit. Takový, kdy nevíte, co přesně cítíte.. nebo to víte, ale nechcete si to připustit. Proboha, vždyť ho znám jen jeden den, tak to se přece nemůžu hned... zamilovat. Napustila jsem si vanu s horkou vodou a pomalu jsme si do ní lehla. Ponořila jsem se do svých myšlenek, vzpomínek a snů. Přemýšlela jsem, jaké by to mohlo být. Za půl hodiny jsem vylezla z vany a šla jsem si lehnout. V televizi nic nehráli, tak jsem si dala do uší sluchátka a pustila jsem si písničky.

Just a dream- Strach

24. dubna 2011 v 0:29 | Lady |  JUST A DREAM
Sedli jsme si naproti sobě k jednomu stolu a Johnny se se mnou pokoušel mluvit. Ale já byla totálně nervozní, nevěděla jsem, co odpovídat.

Opět v akci!

23. dubna 2011 v 23:55 | Lady |  ♀ I live..
Už tu delší dobu nic nepřibylo.. důvod mé nepřítomnosti?? Nedostatek inspirace a chození na praxi až do Dolního Benešova do pekárny.. byla sjem ráda, když jsem přišla domů, umyla se a šla jsem spát. Takže teď tu jdu přidat příběh. Ještě nevím o čem, ale snad mě něco napadne.
Zatial ♥

Who owns my heart? (part 2)

17. dubna 2011 v 11:35 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Čas se jakoby zastavil a nešel dopředu. Byla neděle, čas kdy bych se měla učit na zítřejší test z češtiny. Ale nešlo to. Pořád jsem přemýšlela nad venkem s Lee. Lehla jsem si do postele a vzala jsem si sešit z češtiny. Nic jsem nečetla, ale aspoň mě babička nechala tak.
Když jsem se k tomu učení dokopala, ztratila jsem tak 2 hodiny mého života. Večer jsem si nachystala věci a šla jsem se umýt. Ať už je zítřek!

Who owns my heart? (part 1)

14. dubna 2011 v 20:41 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Už celých 16let sním o princi na bílém koni. Asi jako každá holka, chci mít kluka a vztah jako z pohádky. Tak proč ti princové nejsou? Vymřeli? Asi ano.. Za svých 16let jsem měla několik vztahů, které mě sice z části zabolely, ale i tak vzpomínky zůstanou a zůstávají.
Jmenuju se Katka a bydlím v malém bytě s mamkou, bráchou a babičkou. Nemůžu říct, že nejsem spokojená, ale zase netvrdím, že jsem to šťastné dítě. Babička je taková, že vše musí být po jejím. Všichni musí dělat to, co chce ona. Ale já jsem jen člověk. Asi to nevidí, protože mě vidí, jako malou puberťačku se sny. Ale já chci žít!!

Just a dream - Začátek...

13. dubna 2011 v 17:06 | Lady |  JUST A DREAM
,,Vzpomínáš si na den, kdy jsme se seznámili?" zeptal se mě Johnny, když jsem seděli na verandě. Do očí mi svítilo sluníčko, a mě bylo parádně.
,,Víš, na takovou událost se nedá zapomenout" Jasně, že jsem si to pamatovala. Ale nikdy bych nevěřila, že až takhle to nechám dojít. Ale možná, že to tak bylo správně.

Just a dream- Úvod

11. dubna 2011 v 16:09 | Lady |  JUST A DREAM
Ahoj všichni! tenhle příběh bude o tom, co si v životě nejvíc přeju, jaký je můj největší sen. V tomhle příběhu bude mladá 17letá holka, která se chce odstěhovat do New Yorku, aby poznala slavnou hvězdu Johnnyho Deppa... vše se ale zkomplikuje tak, že to ani sama nečekala...

WARNING: TENHLE PŘÍBĚH BUDE CELÝ VYMYŠLENÝ A BUDOU TAM OKAMŽIKY, KTERÉ BYCH NIKDY NEUDĚLALA.. ALE FANTAZIE, JE FANTAZIE...

enjoy it :)


První stovka

10. dubna 2011 v 22:24 ♀ I live..
Myslím, že to je docela úspěch.. blog mám 2 dny starý, ale z návštěvnosti jsem na 100% spokojená.. děkuju ♥


Začínám žít!

10. dubna 2011 v 15:04 | Lady |  ZAČÍNÁM ŽÍT.
Nesnáším svou postavu. Kdykoli se podívám do toho velkého zrcadla, co mám v pokoji, mi je zle. Jsem tlustá všude. Na stehnech, břichu, zadku. Abych se těch odporných špeků zbavila, začala jsem na sobě pracovat. Kdysi bych snědla tabulku čokolády na posezení, ale teď už ne.Vyřadila jsem ze svého jídla sladké a začala jsem jíst ovoce a zeleninu. Každý den jsem cvičila 2 hodiny.

Cíl (2.díl)

10. dubna 2011 v 10:24 | Lady |  CÍL
Probrala jsem se v nemocnici.. šíleně mě bolela hlava a připadala jsem si jak po mejdanu. V jednu chvíli mě napadlo, že bych tu mohla být kvůli tomu, že bych se na té akci opila.. ale něco mi říkalo, že tu jsem z jiného důvodu. Zkusila jsem pohnout rukou, ale jakmile jsem ji trochu narovnala, vystřelila mi do ní nepředstavitelná bolest.
V hlavě jsem měla jedno obrovské okno. Proč tu jsem? Co tu dělám?

Cíl ( 1.díl )

9. dubna 2011 v 18:16 | Lady |  CÍL
Byla půlnoc... přesně doba, kdy se pokaždé probouzím z mých nočních můr. Sedla jsem si na parapet, zapálila si cigaretu a přemýšlela, proč mám život tak těžký. Nikdy jsem nechápala, proč mi život vzal lidi, kteří byli mému srdci nejblíž.
Od doby, co byl v našem městě hurikán a já přišla o mou nejlepší kamarádku, jsem se uzavřela do sebe. Byla jsem na dně. Nikdo mou bolest nechápal.
Jmenuju se Alicia a je mi 17 let. Za svůj krátký život jsem si prošla hodně těžkými překážkami. Ale tohle byla největší rána, která se nikdy nezahojí..

Who I am?

9. dubna 2011 v 17:55 ♀ I live..
Kdo jsem? Jsem 17letá holka z Ovy, která má svůj vlastní svět. Na tenhle blog budu přidávat to, co mě nejvíce baví→ Příběhy.
Píšu už od svým 9 let, nebo tak nějak. Od té doby mě psaní příběhů baví. Jednou se chci psaní věnovat. Můj nejdelší příběh má 164 stran a je o mě, Johnnym Deppovi, mé kamarádce a ostatních slavných osobnostech.

Lidi! Dejte mi čas a prostor.. tenhle blog budu brát jako něco, u čeho se snad budu zdokonalovat.. :)

Dejte mi jen čas a prostor.. :)