Květen 2011

Who owns my heart ? (part 8)

17. května 2011 v 13:22 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Byla jsem zmatená. Dívala jsem se na Lucy a přemýšlela co dělat.
,,Zkus si vybavit vše od toho, jak jsi byla s Malkinem sama". Lucy mluvila vážně, takže jsem měla trochu strach. Zkusila jsem zalovit v paměti.
,,Pamatuju si, že jsme si pak sedli na balkon a povídali si. Choval se divně, ale myslím, že kvůli tomu, jak už měl něco v sobě. Líbali jsme se a pamatuju si, jak na mě pořád sahal. Ale pak jsem řekla, že jsem unavená a šla jsem spát. Usla jsem a víc si už nepamatuju" odříkala jsem zoufale.
,,Myslíš, že by Malkin...."
,,Ne. To bych snad.. poznala ne?"
,,Dívala ses ráno na postel..."
Ztuhla jsem. Sice to nebylo možné, ale co když by tam byla krev. Vyletěly jsme z místa a jely výtahem do 7.patra. Lucy rychle odemkla a pádila do ložnice. Odkryla peřiny a pak jsem vyjekla. Krev.
,,Jak jsem si toho mohla nevšimnout?" brečela jsem. Věděla jsem, že menstruaci mám dostat až za týden, takže...
,,On mě opil" zašeptala jsem.,,Pořád mi dával vodku a já pak byla na mol. Tak, že jsem nic nevěděla a necítila"
,,To mi chceš říct, že Malkin se s tebou vyspal???" zařvala . ,,Já ho zabiju!!!!"
,,Klid" řekla jsem, i když jsem se sama potřebovala uklidnit.,,Zítra si zajdu na gyndu a uvidím, co mi řekne doktor" slíbila jsem a sedla jsem si na balkon a zapálila si cigaretu.

Celou noc jsem nespala, proto jsem ráno vypadala otřesně. Jen co jsem se dala dokupy, vzala jsem si věci a šla na gyndu.

,,Tak co vás trápí?" zeptala se mě moje doktorka.
,,Já... mám takový problém. Něco se stalo a teď nevím, jestli jsem pořád to..." řekla jsem a cítila jsem, jak začínám červenat.
,,Jestli jste stále panna?" usmála se a pak ukázala na židli. Šla jsem si sednout na křeslo a čekala jsem na to, co mi řekne.
,,Použili jste ochranu?"
,,To jako,že už nejsem..." vydechla jsem roztřeseně.
,,Co se vám stalo?"
,,Nic, nic.." vyhrkla jsem.,,Už musím"
Cítila jsem, jak se ve mě pomalu hromadil vztek, smutek a agresivita.
Doktorka mi ještě předepsala antikoncepci a pak jsem vyběhla z té budovy. Dobrá zpráva, nejsem v tom...
Jen co jsem se dostala ven, spěchala jsem domů, zapla jsem si pc a najela jsem na facebook.
Víš co? Myslela jsem si, že jsi jiný než ostatní... už jsem ti to řekla i na té akci, ale asi jsi toho využil, když jsem byla v lihu co? Jak jsi doprdele... jak jsi mohl kurva, co???? skončils u mě a tohle si už NIKDY nevyžehlíš.... nemusíš mi nic psát, doktorka mi to sama potvrdila.... sbohem!

Vypla jsem počítač a rozbrečela jsem se. Nedávala jsem to a nejhorší bylo to, že právě přišla mamka..

Who owns my heart? (part7)

15. května 2011 v 20:18 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,Kdo tam je" ozval se něčí hlas. Otevřela jsem dveře a podívala se na nějakého cizího kluka.,,No konečně" zamumlal a vtrhl na zachod. Po chvíli jsem zaslechla známé zvuky zvracení.. šla jsem do kuchyně, kde seděla Lucy s hrnkem čaje.
,,Brý ráno" usmála jsem se na ni.
,,Ahoj" oplatila mi úsměv. ,,Jak ses vyspala?"
,,V pohodě"
,,Kde jsi včera zmizela?"
Začala jsem ji vyprávět vše od toho, jak jsem odešla na balkon.

Who owns my heart? (part6)

14. května 2011 v 22:12 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,B-bratranec?" vykoktala jsem ze sebe.
,,Jo. Vždyť jsem ti to říkala, jak jsem tě zvala" zasmála se. Zkusila jsem se ve vzpomínkách vrátit na den, kdy mi říkala o akci.
,,Budu tam já, Lea, ty, Malkin. Mohla by ses s ním seznámit. Je to můj bratranec" . Odehrála se mi v hlavě věta a já si v šoku uvědomila, že mi to Lucy doopravdy řekla.
,,Díky, že nás někdo představil. Klára" řekla namyšleně ta brunetka a objala Malkina kolem pasu.,,Asi jsem přeslechla tvý jméno" podívala se na mě.
,,Nemyslím si. Neřekla jsem ho" odsekla jsem a podívala jsem se na Malkina, který se díval do země. Měla jsem na něj takovou zlost, ale na druhou stranu mi ho bylo líto, s jakou krávou to chodí.
,,Půjdem si vzít něco k pití" řekla mu a táhla ho ke stolu s chlastem. Přejela jsem tu holku opvržlivým pohledem, ale pak jsem si hleděla svýho.
Šla jsem ke stolu s jídlem a když jsem dojedla asi osmou jednohubku, musela jsem si zapálit cígo.
,,Jsi v pohodě?" uslyšela jsem za sebou jeho hlas.
,,Jak se to vezme, víš. Na jednu stranu bych zabíjela, ale na druhou stranu nechci skončit ve vězení" řekla jsem ironicky a dlouze jsem si potáhla.
,,Řekni, co tě naštvalo"
A tohle byla poslední kapička mého klidu.
,,TY se ptáš, co se stalo? Flirtuješ se mnou, jako kdybys mě chtěl, balíš mě venku a chováš se jako nejůžasnější kluk. První jsem si řekla:,,ten kluk je jiný, než ostatni" . Těšila jsem, fakt jsem se těšila, na každý den s tebou a pak se dozvím, že.. do prdele. Proč si ze mě udělal takového debila! Co se od jiných ještě nedozvím hm? To, že máš holku si mi měl říct a né to tak tajit ty.. nulo!"
,,Já..."
,,Nech si ty výmluvy pro jinou. S tebou jsem skončila" řekla jsem už se slzami v očích a vzala jsem si flašku s vodkou. Hledala jsem místo, kde bych mohla být sama a našla jsem balkon. Sedla jsem si na vyhřáté kachličky a lila jsem do sebe vodku jako kdyby to byla voda. Po chvíli jsem začala vodku cítit v hlavě a začala jsem přemýšlet, jaké by to bylo létat. Pomalu jsem vstala a pak jsem zavrávorala. Chytla jsem se toho zábradlí a chtěla jsem létat. Z očí mi začaly stékat slzy a já cítila prázdnotu. Nikdo mě nemá rád. Nikomu na mě nezáleží...
Chtěla jsem to skončit...
,,Co to děláš!!!!!!!" vykřikl kdosi z obrovské dálky a pak jsem cítila pevné obejmutí. Po chvíli jsem ho poznala a pak jsem se neudržela. Chytla jsem ho kolem pasu a začala ho vášnivě líbat...
Líbali jsme se asi patnáct minut, možná dýl, když nás odtrhla ta husa.
,,Tomu říkáš věrnost, ty hajzle?" začala hystericky řvát a vlepila mu takovou facku, až spadl.
,,To si frajerka, když dáš klukovi facku? Si nějak myslíš ne?" vyštěkla jsem po ní a pomohla mu vstát.
,,Ty.!" ukázala na mě. ,,Ty jsi svině! Nic víc! Jsi odporná, sobecká svině! A s tebou.." ukázala zas na Malkina.,,S tebou jsem skončila" pak nasupeně odkráčela z místnosti a při odchodu třískla dveřma.
,,Fajn" pokrčil rameny a usmál se na mě.,,Tobě se omlouvám. Vím, že jsem se zachoval jako vůl a lhal jsem ti. Snad mi to odpustíš" provinile se pousmál a já ho objala.
,,Tyhle věci zabolí člověka hodně. A já jsem v tomhle ohledu hodně citlivá" řekla jsem přiopile a znovu si lokla vodky. Pak jsem mu flašku nabídla a přitom jsem sledovala každý jeho pohyb.

Ráno mě bolela hlava a myslela jsem, že snaf budu zvracet, ale čerstvý vzduch mě uklidnil. Mirek spal v posteli a hlavu měl pod polštářem. Lehla jsem si do postele a dívala se na něj. Napadlo mě, že se podívám, jaké má fotky v mobilu. Když jsem najela do fotogalerie, začala jsem se dívat na všechny fotky.
Potom jsem z nudy najela do zpráv a to byl vrchol všeho.
Co ten tvůj novy objev ? kamo pak napis vse
Jak vysla noc s tou kocickou? nepodelis se?

Odeslané zprávy mě taky překvapily...
Je to hodně velky kus a ja se tesim, az ji okouzlim a pak... mmm
Je trochu nepristupna, ale liba skvele...

Stihla jsem mobil položit na místo ve chvíli, kdy se probral.
,,Dobrý ráno" řekl rozespale.
,,Dobrý" dostala jsem ze sebe.,,Musím na záchod" rychle jsem vstala a šla jsem na záchod, kde jsem si pobrečela...

Who owns my heart? (part 5)

12. května 2011 v 21:47 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,A kdo tam všechno bude?" ptala se mě už asi potřetí mamka.
,,Plno známých, mami. Lucka, Lea a další" řekla jsem a setřela jsem si špatně namalovanou linku a začala jsem znovu. Už jsem strávila v koupelně asi 2,5 hodiny s přípravou. Vlasy jsem si pořádně umyla, důkladně vyfénovala a dala si práci s tupírovaním, které mi zabralo asi hodinu. Potom jsem se začala malovat tak, aby mě nikdo nepoznal. Nanesla jsem si na tvář make-up a potom jsem si nanesla i pudr od mamky. Potom jsem si dala trochu tvářenky a pak jsem si začala dělat oči, se kterýma se trápím už hodinu. Nechtěla jsem tlusté ani moc tenké linky, ale takové akorát. Jako mají ty holky v reklamách. Předlohou mi byla jedna holka z fotky, která je měla naprosto úžasné.
Levé oko jsem měla takové, jako měla ta holka, ale pravé se mi pořád nedařilo. Asi po miliontém pokusu se mi podařilo namalovat pravé oko stejně jako levé. A pak jsem zaváhala. Použít řasenku, nebo ne? Svoje řasy mám dlouhé, takže jsem řasenku nikdy nepoužila, ale teď chci přece vypadat jinak. Po chvilkovém zaváhání jsem sáhla pro řasenku a začala si ji pomalu dávat na mé, už tak dlouhé, řasy. Výsledek byl šílený. Řasy se mi prodloužily a dostaly černou barvu, která mě naprsto ohromila. Oči se mi díky tomu zvýraznily a myslím, že jsem vypadala i docela sexy.

Výběr oblečení na takové akce nesnáším. Vždycky stojím bezradně u skříně a očima přejíždím mé staré kousky oblečení. Chtěla bych mít obrovský šatník s věcma, které jsou stylové. Bohužel se musím smířit s věcma, které se mi už ani docela nelíbí až na pár kousků. Vybrala jsem si černé triko s nápisem a pak jsem zvažovala mezi legínama nebo uplýma kalhotama. Nakonec zvítězily legíny. Potom jsem se vrhla na lakování nehtů. Nedávno jsem si koupila takový třpytkový lak, který na sluníčku vypadá božsky, takže jsem si dala 2 vrstvy a pak jsem měla ještě hodinu čas. Zasedla jsem za počítača najela jsem na facebook. Lucy už byla online a měla status: AKCE SE UŽ ROZJÍŽDÍ!
Klikla jsem na chat a napsala jsem ji: Zlato ♥
Do minuty mi odepsala a pak jsme si začaly psát.
Kdo tam všechno je? napsala jsem ji
Zatím já a Lea. odepsala.
Já už pomalu vyrážím, tak mi potom otevři :D
Jasně, jasně. Tak za 15minut :-*
Vypla jsem počítač a šla jsem se obout.

Na oslavě už bylo dost lidí, ale Malkin pořád chyběl.
,,Malkin mi psal, že příjde s nějakou holkou. Vís o tom něco?" zeptala se mě Lucy, když jsme se potkaly v obýváku.
,,Možná" odpověděla jsem a co chvíli jsem se dívala, jestli už nejde. Jedla jsem chlebíček a když jsem ho dojedla, uslyšela jsem ten jeho hlas.
,,Ahoj". Otočila jsem se a pohlédla jsem do tváře Malkinovi a nějaké holce. ,,Málem jsem tě nepoznal" krátce se zasmál.
,,Tady jste. Kachén tohle je můj bratranec" vyrušila nás Lucy a já na ni začala zírat s otevřenou pusou. COŽE?

Who owns my heart? (part 4)

2. května 2011 v 21:28 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Čekala jsem dobrých 10 minut, než Lea dokouřila cigaretu, odhodila nedopalek a zhluboka se nadechla. Byla jsem už dost netrpělivá a měla jsem docela strach.
,,Kdy s ním máš jít ven?" zeptala se.
,,Ve čtvrtek, proč?"
,,Zlato, nechoď.. " rozkázala mi.
,,Sakra ty mi tu říkáš, co mám dělat, přitom nevím, co se děje. Tak mi to doprdele už řekni a nestepuj tu jak pejsek" vyjela jsem.
,,Malkin je.. podívej.. nikdy jsem ti to neřekla, ale on má holku. Vím to už delší dobu, protože s ním chodí spolužačka, ale nevěděla jsem, jak vypadá"
Zírala jsem na Leu a nevěděla, co teď.
,,Jak dlouho to už víš?"
,,Asi 4 měsíce"
,,Kdo to je za holku"
,,Jedna taková frajerka. Nosí furt značkové oblečení a je taková důležitá"
,,Promiň, už musím" rychle jsem ji objala a zmizela jsem v baráku. Ve výtahu jsem tu informaci rozdýchávala a cítila jsem, jak jdou na mě závratě. Vpadla jsem do bytu a hned jsem šla do koupelny. Až tam jsem si na vaně poplakala..

Čtvrtek je den, kdy bych se měla učit, ale dneska ne. Jdu ven s Malkinem a vše z něj pomalu dostanu. Ještě sice nevím, jak to udělám, ale nějak jo. Ten den jsem ze sebe udělala kočku. Na vlasech jsem si dala záležet, takže mi svouhodinová práce přinesla dobrý pocit a nádherný objem natupírovaných vlasů. Líčení mi trvalo asi hodinu a dosáhla jsem kočičích očí a skvělého rozetřeného make-upu.
Měla jsem zlost na tu holku, co s ním je, zlost na Malkina, že si se mnou jen tak hraje a trochu zlost na Leu, že to celou dobu věděla, ale byla zticha.
Vyšla jsem z baráku o 10minut dříve, abych si stihla ještě cestou na zastávku zakouřit a tím se uklidnit. Malkin přijel pár minut po tom, co jsem odhodila nedopalek.
,,Do prkýnka. To si ty, Kachni?" vykulil překvapeně oči a podíval se na mě odshora až dolů.
,,Změna" mrkla jsem na něj. ,,Jdeme?"
Zase jsme prošli celou hrabůvku, ale o jeho vztahu nepadlo ani slovo. Neměla jsem ten správný okamžik, nachytat ho.
,,Už budu muset jet Kachén" řekl a zamíril k zastávce. To mě naštvalo, ale nedalo se nic dělat.
,,Fajn. Tak na oslavě" mrkla jsem na něj a vlepila mu pusu na tvář. Ať má chlapec smíšené pocity, jako já!!

Nechala jsem ho stát na zastávce v ohromení a sama jsem odcházela už se zapálenou cigaretou a skvělým pocitem. Rychle jsem se umyla a šla jsem spát.
Pátek uběhl jako voda a já už se těšila na tu oslavu. Měla už být tuto sobotu a jak jsem si podle mých tajných zdrojů zjistila, měla tam být i ta jeho holka. To teda bude akce!