Who owns my heart? (part 5)

12. května 2011 v 21:47 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,A kdo tam všechno bude?" ptala se mě už asi potřetí mamka.
,,Plno známých, mami. Lucka, Lea a další" řekla jsem a setřela jsem si špatně namalovanou linku a začala jsem znovu. Už jsem strávila v koupelně asi 2,5 hodiny s přípravou. Vlasy jsem si pořádně umyla, důkladně vyfénovala a dala si práci s tupírovaním, které mi zabralo asi hodinu. Potom jsem se začala malovat tak, aby mě nikdo nepoznal. Nanesla jsem si na tvář make-up a potom jsem si nanesla i pudr od mamky. Potom jsem si dala trochu tvářenky a pak jsem si začala dělat oči, se kterýma se trápím už hodinu. Nechtěla jsem tlusté ani moc tenké linky, ale takové akorát. Jako mají ty holky v reklamách. Předlohou mi byla jedna holka z fotky, která je měla naprosto úžasné.
Levé oko jsem měla takové, jako měla ta holka, ale pravé se mi pořád nedařilo. Asi po miliontém pokusu se mi podařilo namalovat pravé oko stejně jako levé. A pak jsem zaváhala. Použít řasenku, nebo ne? Svoje řasy mám dlouhé, takže jsem řasenku nikdy nepoužila, ale teď chci přece vypadat jinak. Po chvilkovém zaváhání jsem sáhla pro řasenku a začala si ji pomalu dávat na mé, už tak dlouhé, řasy. Výsledek byl šílený. Řasy se mi prodloužily a dostaly černou barvu, která mě naprsto ohromila. Oči se mi díky tomu zvýraznily a myslím, že jsem vypadala i docela sexy.

Výběr oblečení na takové akce nesnáším. Vždycky stojím bezradně u skříně a očima přejíždím mé staré kousky oblečení. Chtěla bych mít obrovský šatník s věcma, které jsou stylové. Bohužel se musím smířit s věcma, které se mi už ani docela nelíbí až na pár kousků. Vybrala jsem si černé triko s nápisem a pak jsem zvažovala mezi legínama nebo uplýma kalhotama. Nakonec zvítězily legíny. Potom jsem se vrhla na lakování nehtů. Nedávno jsem si koupila takový třpytkový lak, který na sluníčku vypadá božsky, takže jsem si dala 2 vrstvy a pak jsem měla ještě hodinu čas. Zasedla jsem za počítača najela jsem na facebook. Lucy už byla online a měla status: AKCE SE UŽ ROZJÍŽDÍ!
Klikla jsem na chat a napsala jsem ji: Zlato ♥
Do minuty mi odepsala a pak jsme si začaly psát.
Kdo tam všechno je? napsala jsem ji
Zatím já a Lea. odepsala.
Já už pomalu vyrážím, tak mi potom otevři :D
Jasně, jasně. Tak za 15minut :-*
Vypla jsem počítač a šla jsem se obout.

Na oslavě už bylo dost lidí, ale Malkin pořád chyběl.
,,Malkin mi psal, že příjde s nějakou holkou. Vís o tom něco?" zeptala se mě Lucy, když jsme se potkaly v obýváku.
,,Možná" odpověděla jsem a co chvíli jsem se dívala, jestli už nejde. Jedla jsem chlebíček a když jsem ho dojedla, uslyšela jsem ten jeho hlas.
,,Ahoj". Otočila jsem se a pohlédla jsem do tváře Malkinovi a nějaké holce. ,,Málem jsem tě nepoznal" krátce se zasmál.
,,Tady jste. Kachén tohle je můj bratranec" vyrušila nás Lucy a já na ni začala zírat s otevřenou pusou. COŽE?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 13. května 2011 v 17:24 | Reagovat

zlatíčko co nejrychle tu dej další díl :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama