Who owns my heart? (part6)

14. května 2011 v 22:12 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,B-bratranec?" vykoktala jsem ze sebe.
,,Jo. Vždyť jsem ti to říkala, jak jsem tě zvala" zasmála se. Zkusila jsem se ve vzpomínkách vrátit na den, kdy mi říkala o akci.
,,Budu tam já, Lea, ty, Malkin. Mohla by ses s ním seznámit. Je to můj bratranec" . Odehrála se mi v hlavě věta a já si v šoku uvědomila, že mi to Lucy doopravdy řekla.
,,Díky, že nás někdo představil. Klára" řekla namyšleně ta brunetka a objala Malkina kolem pasu.,,Asi jsem přeslechla tvý jméno" podívala se na mě.
,,Nemyslím si. Neřekla jsem ho" odsekla jsem a podívala jsem se na Malkina, který se díval do země. Měla jsem na něj takovou zlost, ale na druhou stranu mi ho bylo líto, s jakou krávou to chodí.
,,Půjdem si vzít něco k pití" řekla mu a táhla ho ke stolu s chlastem. Přejela jsem tu holku opvržlivým pohledem, ale pak jsem si hleděla svýho.
Šla jsem ke stolu s jídlem a když jsem dojedla asi osmou jednohubku, musela jsem si zapálit cígo.
,,Jsi v pohodě?" uslyšela jsem za sebou jeho hlas.
,,Jak se to vezme, víš. Na jednu stranu bych zabíjela, ale na druhou stranu nechci skončit ve vězení" řekla jsem ironicky a dlouze jsem si potáhla.
,,Řekni, co tě naštvalo"
A tohle byla poslední kapička mého klidu.
,,TY se ptáš, co se stalo? Flirtuješ se mnou, jako kdybys mě chtěl, balíš mě venku a chováš se jako nejůžasnější kluk. První jsem si řekla:,,ten kluk je jiný, než ostatni" . Těšila jsem, fakt jsem se těšila, na každý den s tebou a pak se dozvím, že.. do prdele. Proč si ze mě udělal takového debila! Co se od jiných ještě nedozvím hm? To, že máš holku si mi měl říct a né to tak tajit ty.. nulo!"
,,Já..."
,,Nech si ty výmluvy pro jinou. S tebou jsem skončila" řekla jsem už se slzami v očích a vzala jsem si flašku s vodkou. Hledala jsem místo, kde bych mohla být sama a našla jsem balkon. Sedla jsem si na vyhřáté kachličky a lila jsem do sebe vodku jako kdyby to byla voda. Po chvíli jsem začala vodku cítit v hlavě a začala jsem přemýšlet, jaké by to bylo létat. Pomalu jsem vstala a pak jsem zavrávorala. Chytla jsem se toho zábradlí a chtěla jsem létat. Z očí mi začaly stékat slzy a já cítila prázdnotu. Nikdo mě nemá rád. Nikomu na mě nezáleží...
Chtěla jsem to skončit...
,,Co to děláš!!!!!!!" vykřikl kdosi z obrovské dálky a pak jsem cítila pevné obejmutí. Po chvíli jsem ho poznala a pak jsem se neudržela. Chytla jsem ho kolem pasu a začala ho vášnivě líbat...
Líbali jsme se asi patnáct minut, možná dýl, když nás odtrhla ta husa.
,,Tomu říkáš věrnost, ty hajzle?" začala hystericky řvát a vlepila mu takovou facku, až spadl.
,,To si frajerka, když dáš klukovi facku? Si nějak myslíš ne?" vyštěkla jsem po ní a pomohla mu vstát.
,,Ty.!" ukázala na mě. ,,Ty jsi svině! Nic víc! Jsi odporná, sobecká svině! A s tebou.." ukázala zas na Malkina.,,S tebou jsem skončila" pak nasupeně odkráčela z místnosti a při odchodu třískla dveřma.
,,Fajn" pokrčil rameny a usmál se na mě.,,Tobě se omlouvám. Vím, že jsem se zachoval jako vůl a lhal jsem ti. Snad mi to odpustíš" provinile se pousmál a já ho objala.
,,Tyhle věci zabolí člověka hodně. A já jsem v tomhle ohledu hodně citlivá" řekla jsem přiopile a znovu si lokla vodky. Pak jsem mu flašku nabídla a přitom jsem sledovala každý jeho pohyb.

Ráno mě bolela hlava a myslela jsem, že snaf budu zvracet, ale čerstvý vzduch mě uklidnil. Mirek spal v posteli a hlavu měl pod polštářem. Lehla jsem si do postele a dívala se na něj. Napadlo mě, že se podívám, jaké má fotky v mobilu. Když jsem najela do fotogalerie, začala jsem se dívat na všechny fotky.
Potom jsem z nudy najela do zpráv a to byl vrchol všeho.
Co ten tvůj novy objev ? kamo pak napis vse
Jak vysla noc s tou kocickou? nepodelis se?

Odeslané zprávy mě taky překvapily...
Je to hodně velky kus a ja se tesim, az ji okouzlim a pak... mmm
Je trochu nepristupna, ale liba skvele...

Stihla jsem mobil položit na místo ve chvíli, kdy se probral.
,,Dobrý ráno" řekl rozespale.
,,Dobrý" dostala jsem ze sebe.,,Musím na záchod" rychle jsem vstala a šla jsem na záchod, kde jsem si pobrečela...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 14. května 2011 v 22:18 | Reagovat

sakraa je to úžasné jako vždycky!! pisaj dal :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama