Who owns my heart? (part 13)

30. července 2011 v 10:00 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,Ahoj, já jsem Radim a tohle je moje dcera Lucka a můj syn Radim" představil nás optimistický Radimův taťka. Nemohla jsem nic říct, všechna slova mi uvízla v krku a já se zmohla jen na úsměv. Lucka asi poznala, že se něco děje a přeměřila si mě pohledem.


,,Ahoj, já jsem Katka" dostala jsem po delší chvíli ze sebe.,,A tohle je můj mladší brácha Adam"
S Radimem jsme se na sebe nenápadně dívali, mamka si povídala s Luckou a Radimův táta stál u mamky.
,,To jsem nečekal teda" řekl Radim a podíval se na mě.
,,Ani já ne" souhlasila jsem a odhrnula jsem si pramen vlasů z obličeje.
,,Tak pojďte nahoru. Nebudem stát tady venku" zavolala na nás mamka a nám nezbývalo nic jiného, než jít. Když jsme přišli k nám do bytu, mamka ukazovala Radimovi a Lucce náš byt. Já jsem stála kousek a od nich a celou dobu jsem byla zticha.
Když si Radimův taťka a moje mamka šli sednout do kuchyně, já jsem šla s Luckou a Radimem do pokoje.
,,Páni, krásný pokoj" řekla uznale Lucka a sedla si na mojí postel. Radim si sedl vedle mě a já nevěděla, co říct. Po chvíli jsme se začali spolu bavit všichni tři a pak se Radim zvedl a řekl, že jde dolů na cígo.
,,Jdeš taky?" zeptal se mě a já zaváhala. Ale nemohla jsem odolat a šla jsem s ním. Myslím, že oba jsme byli rádi za chvilku ticha a soukromí.
,,Já vůbec netušil, že se ti dva znají" řekl a zapálil si cigaretu. Pak mi podal zapalovač a já si to stále přemítala v hlavě.
,,Myslíš, že by měli vědět o tom, že se známe? Hlavně se nikdy nesmí dozvědět o tom, jak jsme se seznámili. Kdyby to mamka zjistila, na místě by mě zabila"
,,Podle mě je to i naše věc, že se už známe. Ale vsadím se, že jim to stejně jednou řeknem, že se známe dřív, než nás seznámili" zasmál se. Potáhla jsem si z cigarety a přešlápla jsem z nohy na nohu. Když jsem dokouřila cigaretu, nedalo mi to a zapálila jsem si další. Radim trpělivě čekal, až dokouřím a pak jsme šli společně nahoru. Lucka byla na mojem notebooku a mamka pořád seděla s Radimem v kuchyni.
,,Radime?" ozval se jeho taťka.
,,No?"
,,Dneska tady přespíme, jasné?"
,,Ehm... fajn" pak se otočil ke mě a řekl:,,můžeme se podívat na nějaký horor"

Večer jsem přišla do pokoje s mísou popcornu a s colou pod paží. Měli jsme nachystaný horor I spit on your grave. Lucka seděla s v obýváku a dívala se na televizi, takže jsme byli v pokoji sami. Zhasla jsem velké světlo a lehla jsem si vedle Radima. Mísu s popcornem jsem dala vedle nás a pití jsem položila vedle postele.
Zatímco Radim pouštěl film, já jsem věděla, že moc ten horor nebudu vnímat. Radim tak nádherně voněl... v polovině filmu se nějak stalo, že jsme se na sebe podívali zároveň a pak jsme vybuchli smíchy.
,,Baví tě to?" zeptal se mě.
,,Je to úžasné" řekla jsem upřímně a podívala se na obrazovku notebooku. Když horor skončil, vypnul Radim notebook a v pokoji zavládla úplná tma. Pak jsem cítila, jak vzal Radim mísu se zbytkem popcornu a položil ji na zem. Potom se otočil tváří ke mě a já ve tmě viděla rysy jeho obličeje. Byli jsme u sebe tak blízko. Nemohla jsem odolat a jemně jsem ho políbila na jeho rty. Chvíli se nic nedělo, nikdo nic neříkal, ale pak mě sám od sebe políbil a já přísahám, že na tenhle polibek v životě nezapomenu. Byla to pro mě nejkrásnější chvíle v mém životě a já si ji přála prožít ještě jednou. Radim mě vzal pod peřinou za ruku a pohrával si s mými prsty.
V tu chvíli přišla do pokoje Lucka. Rožnula světlo a když nás uviděla, okamžitě zhasla.
,,Pardon, pardon, pardon" opakovala, ale z jejího hlasu šel poznat zmatek. Radim rychle vstal z postele a šel k sestře.
,,Už můžeš rožnout" řekl jí. Lucka rozsvítila a já nevěděla, jak se mám zachovat. V duchu jsem jí proklínala, ale na druhou stranu jsem měla strach, že něco řekne taťkovi nebo mojí mamce.
Lucka se na mě podívala a pak odešla. Slyšela jsem, jak zavřela dveře od obýváku a v tu chvíli se mi zastavila v těle krev...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama