Who owns my heart? (part 14)

30. července 2011 v 10:30 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Chvíli jsem čekala, co se bude dít a pak odešel i Radim. Zůstala jsem sama v pokoji s tou nejhorší myšlenkou- že Lucka všecko řekne svému taťkovi a mojí mamce. Naštěstí se ale nic nestalo a já myslím, že mamka o tom večeru nic neví. Ani Radimův taťka, protože mi ráno Radim řekl, že seděl s Luckou v kuchyni a promluvili si o tom. Lucka slíbila, že to nikomu neřekne, i když si myslím, že to za chvíli praskne. Seděla jsem v obýváku a přemýšlela jsem nad tím, co se mi honilo hlavou,. Z mého tranzu mě vytrhla sms od Lei. Jestli si s ní nepůjdu dát cígo do rohu. Kdyby něco, o půl sraz. Neměla jsem Lei jak odepsat, proto jsem se zvedla a šla jsem už dolů. Chvíli jsem na Leu čekala a abych to čekání zrátila, zapálila jsem si už jednu cigaretu. Když přišla Lea, řekla jsem jí všechno o Radimovi. Od začátku, protože o Radimovi jsem jí ještě neříkala. Byla v té době na táboře. Když jsem Lei dovyprávěla včerejší noc, nedalo jí to a musela smát, a tím rozesmála i mě.
Když jsem dokouřila a promluvila si o všem s Leou, šla jsem domů. Radim ležel v mojí posteli, měl puštěný nějaký film a u toho nejspíše usnul. Vypla jsem nejdřív film a pak notebook a nechala jsem ho v klidu spát. Lucka byla v kuchyni a něco si tam dělala na jídlo.
,,Luci?"
,,No?"
,,Víš, to co se stalo včera.."
,,Nic mi nemusíš vysvětlovat. Radim mi to nějak objasnil" přerušila mě.
,,Jen tě chci poprosit, abys nikomu nic neříkala"
,,O to se neboj" ujistila mě a zakousla se do rohlíku.
,,Díky" šeptla jsem a odešla jsem do obýváku.
Po chvíli se vzbudil i Radim, tak se mi hned zlepšila nálada. Ta šťastná chvilka ale skončila ve chvíli, kdy jeho taťka řekl, že za chvíli jedou domů.
,,Zase přijedem" ujistil mě.
,,no jo. Ale kdy?"
,,to netuším. Snad brzo. Kdyby něco, budu na netu, tak aspoň si nějak můžem psát"
Radim se snažil najít nějakou dobrou cestu k tomu, abych nebyla smutná, ale to, že si budeme jen psát a ne si povídat naživo, mi moc nepomáhalo.
O půl druhé odpoledne odjeli domů a já byla opět bez nálady, jako tehdy, když jsem si s ním týden nepsala. Mamka přišla k večeru z práce, byla utahaná a hned se šla umýt a pak si lehnout. Říkala, že jí bolí hlava, tak jsem jí nechtěla trápit otázkama, jestli neví, kdy její Radim přijede. Večer jsem se dívala na nějaký film na notebooku, ale samotnou mě to moc nebavilo. Nakonec jsem notebook vypnula a šla jsem spát.

Když jsem se další den přihlásila na facebook, byl Radim online. Netrvalo to ani minutu a začal mi psát.
Ahoj zlato :-*
Ahooj. Jak se máš?
V pohodě. Docela se doma nudím.... co ty?
Taky se dost nudím. Nevíš, kdy zas přijedete?
To netuším. S taťkou jsem se v čera o tom nebavil. Šel pak se známýma na pivo a přišel ve tři ráno. Ještě spí :D
Jo takhle :D
Psali jsme si ještě asi hodinu a něco a pak mě vyrušila mamka, abych šla snídat. Rozloučila jsem se s Radimem a šla jsem si dát rohlík se sýrem. Mamka si uvařila kávu a sedla si naproti mě. Když jsme dosnídaly, šla se mamka chystat do práce a já se šla převléct z pyžama. Mamka pak odešla a já byla sama doma s Adámkem. Nechala jsem ho ještě spát a šla jsem si dát cígo.
Seděla jsem venku na lavičce a v hlavě jsem měla jen jeho. Věděla jsem, že kdyby tu teď byl se mnou, už by jsme se smáli nesmyslným věcem. Nechtěla jsem o toho kluka přijít a proto jsem nechápala, proč nebydlí někde blíž. Tak abychom se mohli vídat častěji a ne jen tehdy, až se moje mamka a jeho taťka domluví. Nezáleželo to na nás, ale na nich. A to mi trochu vadilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama