Who owns my heart? (part 9)

21. července 2011 v 13:49 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
,,Jsem doma!" zavolala mamka už ode dveří a pak jsem zaslechla, jak zavřela dveře. Ležela jsem na posteli, otočená ke stěně a přikrytá peřinou až k hlavě. Srdce mi bušilo neuvěřitelnou rychlostí a když jsem slyšela mamnčiny kroky, jak míří do pokoje, zavřela jsem oči a snažila se vypadat přesvědčivě. Mamka pár minut stála nad mou postelí, pak mě pohladila po vlasech a odešla. Když zavřela dveře od pokoje, odkryla jsem se a zadívala jsem se na strop.
Nevěděla jsem, co dál dělat. Vytáhla jsem si notebook a najela jsem na facebook. Lucy byla online, tak jsem klikla na zprávy a začala jsem jí psát doslova slohovku:

Před chvílí jsem přišla od doktorky. Potvrdila mi to, ale nejsem v tom, takže jedno plus. Vůbec nevím, co říct mamce, jak jí to mám říct. Když jsem šla k tobě spát, nevěděla, že tam bude akce, takže mě nejspíš zabije. Takhle hrozně jsem se už dlouho necítila. Potřebuju odreagovat. Někam vypadnout. Nezašla bys se mnou někam ? Třeba do Běláku. Potřebuju si vše ujasnit, ale nechci jít sama. Prosím, odepiš mi co nejdřív. BFF :-*

Chvíli jsem čekala, jestli mi Lucy odepíše a naštěstí odepsala hned.
To si děláš srandu, že nejsi panna??? No hlavní je, že jsi ok a nejsi v tom. Zkus si s mamkou sednout a nějak s ní o tom promluvit. Hlavně v klidu, aby hned nevylítla. Trošku zahraj na city, ale tak, aby to nebylo poznat. Držím ti v tomhle palce, drahá!! Právě nemám nic v plánu, takže dám ve dvě sraz u Alberta, zajdem si koupit čínské polívky a colu za 3.90 a jdeme do Běláku na naše místo! :-*

Když mi Lucy napsala s tím, že souhlasí s venkem, hned jsem se šla chystat. Jen jsem si dala trochu pudru a namalovala jsem oči. Na tupírování vlasů jsem neměla náladu, takže jsem si je jen učesala a pak jsem se šla obléct. Měla jsem pak ještě půl hodiny čas, tak jsem si zapnula notebook, zapla jsem si písničky a snažila se navodit si jinou náladu, než jakou jsem měla.
Ve 13:50 jsem vyrazila k Albertu. Lucy už tam stála a když jsme se přivítaly, šly jsme do Lidlu a potom na naše místo do Běláku. Lucy se snažila zvednout mi náladu, ale moc mi to nepomáhala. Sedly jsme si v lese na lavičku a byly jsme obě zticha.
,,Co budeš dělat? Už jsi vykutila, jak to řekneš mamce?" prolomila Lucy nepříjemné ticho.
,,To ještě netuším. Snad na něco příjdu" povzdychla jsem si a zapálila jsem si cigaretu.,,Pro mě je teď asi nejlepší novinka to, že nejsem v tom. Ta horší novinka je ta, že už nejsem panna"cítila jsem, jak mi v očích začaly pálit slzy. Najednou to na mě všechno padlo. Všechno jsem si začala dávat za vinua v duchu jsem si říkala:,,kdybych tam v tu chvíli nebyla..."
S Lucy jsme seděly na lavičce do půl sedmé a pak už jsem musela jít. Lucy se mi snažila pomoct, ale moc mi nepomohla. Domů jsem přišla v sedm a cítila jsem se jako zpráskaný pes. Mamka už nejspíš ležela v ložnici, takže jsem jí nechtěla rušit. Když jsem se osprchovala a pak jsem si šla lehnout do postele, napadlo mě, že tohle mamce říct ani nemusím. Je to přece moje věc a můžu jí to říct, až na to budu připravená. Kdybych byla v tom, musela bych jí to říct, ale tohle snad nemusím. Přece už mi je 16 a jak jsem řekla, je to moje věc. S lepší náladou jsem se zachumlala do peřiny a během pár minut jsem usnula.

Když jsem se další den podívala na facebook, měla jsem jednu zprávu. Lee Malkin. Uvažovala jsem, jestli si to přečíst, nebo ne. Nakonec mi to nedalo a já rozklikla zprávu:

Pokračování příště.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 21. července 2011 v 14:20 | Reagovat

piiiš bejbe :PP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama