Just a dream-Angel

31. srpna 2011 v 20:16 | Lady |  JUST A DREAM
Stejně mi to nedalo. Nejsem ten typ, který hned maže sms. Klikla jsem na ni a dala jsem se do čtení.
Dekuji za krásný den :-*
Sama pro sebe jsem se usmála a pak jsem mobil odložila. Všimla jsem si, že je tu plno DVD, tak jsem popadla první, co mi přišlo pod ruku a zapla jsem ho. Byla to nějaká romantická komedie, ale já to měla jen jako zvukovou kulisu. Stále jsem měla v hlavě Johnnyho obličej. Jeho úsměv, oči, rty... nedokázala jsem se toho nádherného obrázku zbavit. Když film v osm skončil, šla jsem vypnout DVD. Jen, co jsem film dala zpátky na místo, někdo začal šíleně klepat. Šla jsem otevřít a pak jsem zůstala stát s překvapeným výrazem ve tváři.

,,Johnny... co tu děláš?" zeptala jsem se ho, ale v duchu jsem byla strašně ráda. Nic neřekl, přistoupil ke mě a začal mě vášnivě libat. Připadalo mi to, jako kdybychom se neviděli roky. Byl to ten nejnádhernější a nejvášnivější polibek, který jsem kdy dostala. Objímala jsem jeho tělo zatímco on mi rukou vjížděl do vlasů. Zabouchnul za sebou dveře, popadl mě do náruče a šel se mnou do obýváku. Jemně mě položil na gauč a pohladil mě po tváři.
,,Konečně" zašeptal.,,Strašně jsem po tobě toužil" vydechl a znovu mě políbil. Lehl si na mě a já byla štěstím bez sebe. Gauč byl dost velký, takže místa bylo opravdu dost.
Během chvilky jsem už před ním byla jen v podprsence a džínách. Byli jsme nazí do půlky těla a já se nemohla nabažit toho těla. Rukou mě hladil po břiše a sjížděl více dolů. Tak moc jsem po něm toužila. Odepla jsem mu zip u kalhot a pak jsem mu je svlékla. Bylo to dokonalé a jen naše. Přitiskli jsme se k sobě a užívali jsme si tuhle chvilku. Líbal mě do vlasů, na břiše a na krku. Připadalo mi to, jako kdybych se ocitla v mém snu. Když jsme té nádherné chvilky nechali, připadala jsem si, jako kdybych se znovu narodila.
Po chvíli mi ale došlo, že je Johnny zadaný a tímhle podvedl Vanessu. Trošku jsem se od něj oddálila.
,,Stalo se něco?" ptal se hned starostlivě.
,,Ne... jen, že ty máš Vanessu a tímhle...tímhle jsi ji podvedl" šeptla jsem. Johnny se najednou rozesmál.
,,Vanessu? S tou už 2 týdny nejsem. Vyřizujeme akorát pár věcí, domlouváme se, jak často budeme mít děti na hlídání a tak" pohladil mě po tváři a já si oddychla. Znovu jsem se k němu přitulila a vnímala jsem jeho vůni.
,,Jsi tak nádherná" zašeptal a díval se na mě s očima plnýma lásky a důvěry. Nevěděla jsem, co mu mám říct, proto jsem ho jen políbila na rty.
Johnny byl celou noc se mnou, takže jsem se tentokrát nebála být tady sama.
,,Zítra tě někam vezmu" řekl mi.,,Bude se ti to líbit" ujistil mě.
,,Tak to už se nemůžu dočkat.." sladce jsem se na něj usmála a lehla jsem si na jeho hruď. Společně jsme sledovali nějaký film, který jsem stejně nevnímala. Johnny mě lehce hladil po ruce abylo to tak příjemné, že jsem za chvíli v jeho objetí usnula...

Když jsem se další den probudila, neušlo mi, že Johnny není vedle mě. Posadila jsem se na gauči a rozhlédla jsem se kolem. Vstala jsem a šla jsem do kuchyně, kde Johnny stál u sporáku a něco kuchtil.
Přišla jsem zezadu k němu a dala jsem mu pusu na krk.
,,Dobré ráno" zašeptala jsem mu do ucha.
,,Bonjour" usmál se a věnoval se dál snídani. Po chvíli přede mě postavil talíř s palačinkami obsypanými ovocem a s velkou dávkou šlehačky. Sám si vzal jeden talíř. Po snídani jsem si šla dát sprchu a po mě se šel umýt Johnny. Když přišel dolů do obýváku, usmál se a řekl:
,,Tak se chystej. Vezmu tě tam, odkud je nejkrásnější výhled"...

Pokračování příště...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 31. srpna 2011 v 23:09 | Reagovat

další úžasná povídka :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama