Who owns my heart? (Part 15)

28. srpna 2011 v 23:35 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Seděla jsem na lavičce asi hodinu se sluchátkama v uších a s cigaretou. Můj nejlepší lék na myšlenky, kterých jsem měla v hlavě snad milion. Domů jsem se vracela jako zpráskaný pes. Byla jsem absolutně bez nálady, nebyla ve mě ani jiskřička naděje a měla jsem pocit, jako kdybych měla Radima vidět až za několik týdnů. Doma jsem chodila jako tělo bez duše. Prakticky jsem jen tak přežívala. Mělo mi být jasné, že se mě jednou mamka zeptá, co mi je.
,,Nic mi není. Akorát nemám teď nejlepší období" uhnula jsem pohledem a v rukou jsem svírala sklenici s pitím.
,,Poslyš. Víš, že se mi můžeš svěřit. Jsem přece tvoje mamka" snažila se najít cestu, jak mě přinutit k tomu, co mi doopravdy je, ale já opravdu neměla náladu vysvětlit jí situaci s Radimem. Rozhodla jsem se, že jí to řeknu, až když bude Radim se mnou.
,,Mami. Já ti to řeknu, až se na to připravím. Ale teď mě proísm nenuť říkat něco, co opravdu nechci" omluvně jsem se na ni usmála, dopila jsem pití a šla jsem do pokoje. Když jsem se přihlásila na facebook, nemohla jsem si nevšimnout zprávy od Radima. Nedočkavě jsem na ni klikla a už jsem se dala do čtení:
Ahoj zlato :-* . Právě jsem se dostal k netu, tak ti hned píšu.. mám pro tebe jednu zprávu, která tě zaručeně potěší :-* . Dneska mi taťka oznámil, že v pátek přijedeme a budeme u vás do neděle! Možná i déle :) Věř mi, že se už nemůžu dočkat, jak budu s tebou... strašně mi chybíš.. Radim.
Musím se přiznat, že po přečtení té zprávy se mi do očí nahrnuly slzy. Né slzy smutku, ale štěstí. Najednou jsem měla chuť do života a nálada se mi okamžitě zlepšila. Jak málo stačí ke štěstí... Musím přetrpět ještě 2 dny. 2dny a pak zase budu v jeho objetí...

,,Ahoj" usmál se na mě Radim, když vystoupil z auta. Po tváři se mi rozlil úsměv a tiše jsem mu odpověděla.
,,Radime, jdete nahoru?" zeptal se nás jeho taťka.
,,Ne. Já jdu ještě na cígo. Jdeš se mnou?"
Nemohla jsem odmítnout. Využila jsem příležitost a šla jsem s ním do rohu. Teprve, když jsme se ujistili, že jsme sami, začala jsem ho vášnivě líbat. Nebylo to kvůli jeho příjezdu.. udělala jsem to kvůli potřebě. Měla jsem šílenou potřebu a chuť dát mu polibek. Nemohla jsem se jeho rtů nabažit. Oplácel mi polibky a já v nich cítila tolik vášně a lásky. Když mě objal, u srdce mě nádherně zahřál pocit bezpečí a štěstí. Když jsme se od sebe oddálili, všimla jsem si šťastné jiskřičky v jeho očích. Byl úžasný. Během pěti minut mě dokázal udělat opravdu šťastnou. Zapálili jsme si cigaretu a povídali jsme si o všem možném. Říkal mi, co dělal doma, ptal se, co jsem dělala já. Pouštěla jsem svoje písničky a jeho zajímalo, odkdy poslouchám Tokio Hotel. Nevadilo mu to. Každý jsme vykouřili asi 4 cigarety a předtím, než jsme šli nahoru, jsme se znovu začali líbat. Nemohla jsem se dočkat, jak bude noc. Jak s ním budu ležet v mé posteli... Ruku v ruce jsme šli nahoru a rozhodli jsme se, že nic nebudeme skrývat. Řekneme to rodičům...

,,Tady jste" usmála se na nás mamka a objala Radima.,,Už jsme mysleli, že jste se někde ztratili" zažertovala.
,,Mami... chceme tobě a taťkovi něco říct.. "
,,Fajn. Tak pojďte do kuchyně" . Překvapilo mě, jak se mamka zachovala klidně. Neznervozněla. Měla jsem pocit, jako kdyby už něco tušila.
,,Já a Radim... my..."
,,Prostě spolu chodíme" doplnil mě, když poznal, že nemám slov. Musím říct, že rodiče to vůbec nepřekvapilo. Dokonce nám sami řekli, že si toho na nás všimli. Že se chováme k sobě jinak. Hezky, s láskou. Byla jsem ráda, že už je tahle chvilka za náma a že už odteď nemusím nic před mamkou tajit. Šla jsem s Radimem do pokoje a když jsem zavřela dveře, vzal mou tvář do svých dlaní a něžně mě políbil.
,,Jsi holka mých snů" zašeptal a znovu mě políbil. Tahle slova mě naprosto dojala. Nikdy v životě mi tohle žádný kluk neřekl a to byl důvod toho, že se mi oči zaplnily slzami. Opřela jsem si hlavu o jeho hruď a vnímala jsem jeho vůni. Někde v hloubi duše jsem cítila, že Radim je ten pravý...

Večer jsme se dívali na horor, ale moc jsme ho nevnímali. Asi za půl hodiny jsme vypli notebook a šli jsme dolů na cígo. Venku bylo příjemně teplo a já si všimla, že měsíc jde vidět celý. Byl tak blízko a zářivě svítil, až mě to naprosto ohromilo. Sedli jsme si na lavičku a sledovali jsme měsíc a hvězdy. Radim měl ruku kolem mého pasu a když jsme se na sebe podívali, začali jsme se vášnivě líbat. Byla jsem pyšná na to, jakého kluka jsem si našla. Objala jsem Radima kolem krku a přitáhla jsem si ho více k sobě.
Musím po pravdě říct, že tohle byl můj nejkrásnější zážitek s klukem, jakého jsem kdy potkala. Radim byl v mých očích dokonalý. Ale bála jsem se, jestli tenhle náš vztah vůbec vydrží....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama