Who owns my heart? (Part 16)

28. srpna 2011 v 23:59 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Opravdu jsem se nechtěla vrátit domů. Chtěla jsem být s Radimem celou noc venku. Povídat si s ním, smát se s ním a líbat se s ním. Doma to bylo takové neosobní. Ale tady jsme byli jen sami dva. Mohli jsme jít kamkoli. Byly dvě hodiny ráno a mě to připadalo, jako kdyby tohle byl magický čas. Když Radim na mých rukou uviděl husí kůži, nabízel mi jeho mikinu. Odmítala jsem, ale nakonec mi ji stejně přehodil přes ramena. Vděčně jsem se na něj usmála a zapálila jsem si další cigáro.

,,Je mi to trochu blbé, ale nedala bys mi cigaretu? Já už žádnou nemám" zeptal se a podíval se na mě jeho nádhernýma modrýma očima..Bez řečí jsem mu podala cigaretu a pak jsem mu dala oheň. Seděli jsme venku asi další dvě hodiny a mě to připadalo, jako kdybych tam s ním seděla věčnost.
Když jsme se vrátili domů, sundala jsem si už ve výtahu jeho mikinu a podala jsem mu jí.
,,Nech si ji. Až zase odjedu, bude to, jako kdybych tu byl pořád s tebou. Věř, že když si tu mikinu na sebe oblečeš, jak ti bude smutno, vzpomeneš si na mě a hned ti bude lépe"
Šťastně jsem se na něj usmála a objala jsem ho. Věděla jsem, že jediné, co mu můžu dát já, je moje láska k němu. Doufala jsem, že ví, jak moc ho miluju. Za těch pár dní se zapsal do mého srdce, doslova tam své jméno vyryl. V koupelně jsem se převlékla do pyžama, vyčistila jsem si zuby a pročesala jsem si vlasy. Radim už ležel na posteli. Měl na sobě jen trenky a v té tmě jsem odkonale viděla obrysy jeho vypracovaného břicha a jeho křivky. Naprosto mě jeho tělo uchvátilo. Když mě uviděl, jak nerozhodně stojím u postele, posunul se ke stěně a čekal, až si lehnu vedle něj.
,,Já spím u stěny" řekla jsem a chtěla jsem ho přelézt. Výsledek byl ten, že jsem ho omylem skopla na zem. Najednou jsem nevěděla, co dělat, ale když jsem uslyšela jeho přidušený smích, dostala jsem záchvat smíchu.,,Promiň lásko" omluvila jsem se mu v křečích smíchu a pomohla jsem mu na postel. Okamžitě jsem se k němu přitulila a jednu ruku jsme mu dala na břicho. Prstem jsem přejížděla po jeho kůži a pak jsem ho začala jemně škrábat do zad. Uslyšela jsem, jak vydechnul. Rty se opřel o ty mé a já se poddala jeho polibkům. Pevně mě objal a najednou jsem se ocitla na něm. Dívala jsem se na něj svýma hnědýma očima, hledala jsem chyby, ale nenašla jsem ani jedinou. Jako kluk mých snů splňoval vážně všechno.
Začala jsem ho líbat na krku a pomalu jsem své polibky přesouvala na hruď a na břicho. Vnímala jsem jeho zrychlený dech a zrychlený tlukot srdce.
Najednou obavy o to, zda náš vztah nevydrží, vyprchaly. Ležela jsem na nejkrásnějším klukovi a jemně jsem ho kousala do lalůčku. Když jsme se spolu líbali, kousal mě do spodního rtu. Stále mi opakoval to, jak jsem nádherná, že jsem jeho holka snů a že jsem to nejlepší, co ho v životě potkalo. Říká se, že láska je slepá, ale v našem případě jsem si byla naprosto jistá, že ta naše láska slepá rozhodně není....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 29. srpna 2011 v 0:03 | Reagovat

ou shit to je tak úžasné!!! já chci další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama