Who owns my heart? (Part 18)

29. srpna 2011 v 13:12 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Neodvážila jsem se mu napsat, když byl na facebooku. Neodvážila jsem mu napsat smsku. Nebo jsem prostě jen nechtěla. Zase jsem se cítila jako tehdy. Jen jsem přežívala a snažila se nedívat na to, jak je online. Abych se nějak rozptýlila, napsala jsem mojí nejlepší kamarádce Lucy, aby za mnou přišla. Za půl hodiny jsem už slyšela klepat někoho na dveře.

Rychle jsem se vrhla ke dveřím a rozrazila jsem je. Štěstím, že vidím Lucy, jsem ji pevně objala.
,,Děkuji, že jsi přišla" usmála jsem se na ni a uvolnila jí cestu do bytu. Lucy si vyzula balerínky a vešla do bytu.
,,Neděkuj. Jsem ráda, že jsem vůbec vypadla ven. Ségra má zas svoje nálady, tak to bylo opravdu k nevydržení" obrátila v oči sloup a pak se na mě usmála.,,Stalo se něco? Vypadáš nějak sklesle"
No jo, Lucy. Vždycky to na mě pozná. Nehodlala jsem jí nic tajit, proto jsem jí řekla všechno o Radimovi. Jak u nás s jeho taťkou a ségrou byl a co se všechno stalo. Taky jsem mu řekla o tom, jak se pak zachoval. Lucy mě ani jednou nevyrušila.
,,Nezkusila jsi mu napsat?" zeptala se, když jsem dovyprávěla.
,,Ne. Nechci se mu nějak vnucovat nebo tak."
,,No, zkusit bys to měla. Možná, že měl jen blbou náladu.."
,,Dobře, ale když bude mít zase "blbou" náladu, to se tak bude chovat vždycky?"
,,Říkala jsi, že jsi často chodila na záchod, aby ses vybrečela. Možná si to vyložil tak, že mu vadíš a že chceš být sama. Já sama nevím, co mu může být, ale znáš kluky. Jsou složití"
To, co mi Lucy řekla, mělo něco do sebe. Najednou jsem dostala chuť napsat. Popadla jsem Lucy za ruku a vlekla jsem ji do pokoje. Hned jsem zapínala notebooku a jen co se mi načetl internet, najela jsem na esemes.cz . Byla to delší zpráva, ale bylo v ní vše, co jsem chtěla.
Lucy šla kolem šesti domů a já do té doby marně čekala, že mi odepíše. Kontrovala jsem mobil, zda mi nepřišla žádná zpráva. Nic... prostě nic. Tu noc jsem usínala s pláčem...

,,Co máš dneska v plánu?" zeptala se mě ráno mamka, když jsem vstala z postele.
,,Nic. Proč?"
,,Chci jít s Adámkem do ZOO. Nechceš jít taky?" . Mamka byla na mě podezřele milá, takže jsem tušila, že něco ví o mě a Radimovi.
,,Ne, mami. Nemám náladu. Budu doma"
,,No jak myslíš. Tak aspoň tu trochu ukliď, ano?"
,,Spolehni se" mrkla jsem na ní a zmizela jsem v koupelně. Nevyspaná noc se na mě podepsala tmavými kruhy pod očima a se zaschlými slzami na tváři. Když jsem se nasnídala a umyla jsem nádobí, ohlásil mi mobil příchod nové SMS. Nedočkavě jsem mobil popadla a z celého srdce jsem si přála, aby mi napsal ON. Příjemce byl z Internetu, tak jsem na sms klikla a po tváři se mi rozlil úsměv štěstí..
Zlato :-**.. nevím, co napsat. Myslel jsem, že jsi na me nastavana,jak jsi porad chodila na WC. Jako kdyby jsi chtela byt sama a ne se mnou.Netusil jsem, ze jsi mela strach...kdyz jsem odjel,teprve jsem si vse uvedomil.Milacku miluji te a moc se omlouvam. Slibuji,ze ti to vynahradim:-*PS: prijedem ve stredu :) MILUJU TE :-* Radim.
Po přečtení zprávy se mi nálada zlepšila a já měla chuť tančit. Ale tahle šťastná chvilka netrvala dlouho....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 29. srpna 2011 v 13:15 | Reagovat

jaktože netrvala dlouho??? chci další dííl hned :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama