who owns my heart? (part 19)

29. srpna 2011 v 13:36 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Moji šťastnou chvíli vyrušilo klepání na dveře. Vypla jsem hlasitou hudbu a šla jsem se podívat, kdo tam je. Myslela jsem, že je to soused, tak jsem otevřela.. ale spletla jsem se. Za dveřmi stál Mirek. Měl divné oči a páchl z něj alkohol.

,,Co tu chceš" řekla jsem otráveně.
,,Ka-či..mmm..dl?" zamumlal nesrozumitelně a připletl se ke mě.
,,Vypadni. Nechci, abys tady byl" odpověděla jsem mu chladně a chtěla jsem zavřít dveře. Jenže dal do nic nohu, takže se dveře nedaly zavřít. Podíval se na mě očima, ze kterých jsem měla strach. Byl to takový zlý pohled. Jako od vraha. Jednou rukou mě žduchl do hrudníku, takže jsem ztratila rovnováhu a spadla jsem na zem. Než jsem se nadála, stál nade mnou. Dveře už byly zavřené a já s hrůzou v očích sledovala, co bude dělat. Neměla jsem kam utéct. Poamlu se ke mě naklonil a z jeho pachu se mi zvedal žaludek. Vyhrnul mi triko nahoru a lačně si prohlížel moje břicho. Bránila jsem se. Snažila jsem se tričko dát zpátky dolů, ale dal mi takovou facku, až se mi zatmělo před očima. Na chvíli jsem nevěděla, co se děje.
,,Teď budeš držet hubu..." řekl najednou bez chyb a vytáhl nůž. Ani jsem nemukla a snažila jsem se přemýšlet, co budu dělat. Měla jsem chuť řvát o pomoc, ale netušila jsem, co je schopný s tím nožem udělat...

Zděšeně jsem se probudila. K mému překvapení jsem se probudila v posteli. Byla jsem oblečená a celá zpocená. Srdce mi mlátilo šílenou rychlostí a mě najednou došlo, že se mi to všechno jen zdálo. Najednou se mi začalo vše jasně vybarvovat. Tančila jsem a pak jsem upadla. Musela jsem se praštit do hlavy o stěnu a skončit na posteli. Mirek tu nebyl. Byla jsem v pořádku. Nic se mi nestalo... opakovala jsem si tyhle věty stále dokola. Vystrašeně jsem vykoukla z pokoje a snažila jsem se uklidnit. Jenže ten sen byl tak živý!
Na uklidnění jsem si dala čokoládu a potom i cígo. Když jsem se podívala na mobil, měla jsem jeden zmeškaný hovor od babičky. Neměla jsem náladu s nikým teď mluvit. Dokouřila jsem cigaretu a šla jsem na net. Když jsem vypla notebook, přemýšlela jsem, co budu dělat. Z mého přemýšlení mě vytrhl zvonek u dveří. Pomalu jsem šla ke dveřím a nahlédla jsem přes kukátko. Stál tam někdo v riflích, triku a mikině. Okamžitě jsem ho poznala. Prudce jsem otevřela dveře. Nebyl to Mirek... byl to Radim!
Nadšeně jsem mu skočila do náruče a začala jsem ho líbat.
,,Promiň, promiň, promiň" omlouval se a stále mě líbal. Byla jsem tak šťastná! Když mě znovu postavil na zem, omluvně se usmál a pak mi začal vše vysvětlovat.
,,Opravdu jsem nevěděl, co ti je. Myslel jsem, že jsem tě něčím naštval, proto jsem už byl takový... odtažitý. Bál jsem se, aby ses na mě více nenaštvala. Kdybych to věděl, že ses bála o nás dva, pomohl bych ti. Utěšil tě a zopakoval bych ti tyhle slova- Navždy tě budu milovat"
Radimův proslov mě zahřál u srdce a pak jsem se mu omluvila i já. Slíbili jsme si, že odteď si nic nebudeme tajit a že si vše budeme říkat.
Pak jsem ho vtáhla do bytu, zavřela jsem dveře a poddala jsem se jeho dotykům, polibkům a jeho vášni...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 29. srpna 2011 v 13:39 | Reagovat

bože to je tak krásnýýý :)) já chci další díl :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama