Who owns my heart? (Part 21)

30. srpna 2011 v 0:03 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Udělala jsem si snídani, kterou jsem si vzala do pokoje, zapnula jsem si počítač, pustila jsem si písničky a začala jsem psát článek na blog. Sice mě trápil Radim, ale nechtěla jsem, ať to na mě pozná. Do 10 minut přišel a pak jsem ucítila jeho ruce na mých ramenou.

,,Promiň" řekl to prosté slovíčko a dal mi pusu na tvář.
,,V pohodě" usmála jsem se do obrazovky a dál jsem psala.
,,jsi na mě naštvaná?"
Zavrtěla jsem hlavou a dopila jsem pití.,,Ne... musíš jet domů?"
,,Bohužel. Taťka je strašně naštvaný..." řekl omluvně.
,,Tak to bys měl jet. Aby sis ho udobřil" zveřejnila jsem článek a pohlédla jsem na něj.
,,Slibuju, že přijedeme v pátek" řekl a políbil mě.,,Taťka už na mě čeká u auta..."
,,V pohodě. Jdi" obdařila jsem ho úsměvem a rozloučila jsem se s ním. Když jsem zavřela dveře, nevěděla jsem, co si mám myslet.. chtěla jsem, aby tohle ráno bylo dokonalé, ale pokazilo se během jedné minuty. Aspoň mi zůstaly krásné chvilky z odpoledne, jak přijel a taky z té noci. Nejžhavější den, který jsem kdy zažila.

,,Ty jsi o tom věděla a stejně jsi mi nenapsala?" ptala se už popáté mamka. Už mě to začínalo vytáčet, ale nechtěla jsem se s ní pohádat.
,,Mami, byla jsem ráda, že ho vidím. Tak zkus pochopit, že jsem měla oči jen pro něj. Nevěděla jsem, že tě to tak naštve"
,,nenaštvalo mě to, ale zamrzelo. Radimův taťka je hodně naštvaný"
,,Takže je taťka naštvaný na mě ?" ptala jsem se šokovaně.
,,je naštvaný na vás oba a navíc..."
,, Co navíc!! Já nevěděla, že Radim ten den přijede. Nedal mi ani vědět. Bylo to pro mě milé překvapení, ale teď se mi zdá, jako kdyby to byl z vašeho pohledu zločin! Tak za mnou přijel! Proboha, bude mu 18 mami a já si myslím, že nic tak hrozného neudělal" bránila jsem ho a pak jsem vztekle odešla dolů na cígo. Měla jsem nervy v kýblu a potřebovala jsem se uklidnit. Vtahovala jsem do sebe nikotin a přemýšlela jsem nad tím ,co mi řekla mamka. Nemínila jsem se Radima jen tak vzdát a tak stejně jsem se nenechala urážet. Vykouřila jsem 3 cigarety a pak jsem šla zase nahoru. Mamka seděla v kuchyni a popíjela černou kávu.
Moc dobře jsem poznala, že chce, abych se jí omluvila, ale tohle jsem opravdu neměla v plánu. Zavřela jsem se v pokoji a pak jsem si šla pustit nějaký film. Jakýkoli, jen abych nemusela myslet na to, co se dneska všechno stalo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 30. srpna 2011 v 0:06 | Reagovat

krásnéé krásnééé krásnééé chci další dííl!!! :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama