Who owns my heart? (Part 22)

30. srpna 2011 v 21:03 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Radim píše- Zlato..? Jsi tu...?
Katka píše- Jojo jsem tu...
Radim píše- Chci se ti omluvit za to, jak jsem na tebe ráno vyjel...

Katka píše- Však ses mi už omluvil ;) v pohodě ;) občas se taky neudržím s nervama na uzdě :).. s taťkou ses už udobřil?
Radim píše- Myslím, že je pořád ještě naštvaný, ale snad to bude ok. Co ten pátek? Už moc po tobě toužím :-*
Katka píše- Doufám, že přijedeme. Taky už mi chybíš :( :-*
Radim píše- Jsi to nejlepší, co v životě mám. Nechci o tebe v žádném případě přijít! Budu za tebe bojovat do konce mých sil. Nikomu tě nedám :-* to ti slibuju :-*
Katka píše- Ach lásko :-* Jsi úžasný :) Jsi to nejdůležitější a nejkrásnější v mém životě :) S tebou si připadám jako kdybych byla důležitá osoba. Dáváš mi naději a sílu :-*
Radim píše- Věř, že kdyby jsme se my dva někdy rozešli, nikdy na tebe nezapomenu a pokaždé bych ti odpustil :-*
Katka píše- V tom samém můžeš počítat i ty se mnou :) S tebou je svět pokaždé nádherný a krásný... a o tenhle pocit nechci v životě přijít :-*
Psali jsme si ještě hodně dlouho a opravdu se mi nechtělo odejít z internetu, ale nakonec jsem už musela jít, protože mě mamka už naháněla do postele kvůli Adama. Rozloučila jsem se s Radimem a šla jsem si lehnout. Když jsem nemohla usnout, vzpomněla jsem si na tu mikinu, co mi dal. Vylezla jsem z postele, otevřela jsem skříň a vytáhla jsem z ní tu mikinu, která tak překrásně voněla, až jsem z toho byla v tranzu. Lehla jsem si s tou mikinou zpátky do postele a vdechovala jsem její vůni tak dlouho, dokud mě neuspala. Tak moc mi chyběl...

,,Mami? Pojedeme v pátek do Petřvaldu?" zeptala jsem se ráno mamky při snídani.
,,Jo pojedeme. Mám celý víkend volno, takže tam zůstaneme do neděle a navíc má být přes víkend opravdu nádherně, takže si nezapomeňte vzít plavky" odpověděla mi a podala mi lívanec. Adam, který se šťoural ve své snídani, zbystřil při slově plavky a hned začal jančit, že chce jít plavat. Raději jsem rychle dojedla snídani, popadla jsem Nellu a šla jsem jí vyvenčit. Venku jsem si dala cígo a myslela jsem na Radima. Už jsem se nemohla dočkat, jak naše auto zastaví před baráčkem, kde mě bude čekat ON a jak s ním strávím celý víkend. Za půl hodiny jsem se vrátila domů a hned jsem šla na net.
Radim musel ještě spát, protože nebyl připojený, tak jsem si stáhla další díl mé oblíbené telenovely a přala jsem si, aby se Radim co nejrychleji přihlásil. Chtěla jsem mu tu novinku ohledně pátku napsat.

Auto zabrzdilo na příjezdové cestě a já z něj radostně vyskočila. Byla jsem pryč z Ostravy a přede mnou se tyčil domek, který potřeboval ještě hodně úprav, ale už teď jsem v něm spatřila tu krásu domečku. Ze zahrady vyšel Radim a když mě uviděl, radostně se usmál. Rychle jsem otevřela bránu a skočila jsem mu do náruče. Bylo mi jedno, že je kousek ode mě mamka. Teď byl pro mě nejdůležitější on. Když jsme se přivítali, dali jsme se do řeči a přitom jsme si dali i cígo. Sedli jsme si na zahradu a ruku v ruce jsme se na sebe usmívali.
,,Jsem rád, že jste přijeli. Ráno jsem napustil bazén, tak doufám, že ho při takovém vedru využijeme" řekl.
,,To si piš, že ho využijeme. Už teď se potřebuju zchladit. Musí být přinejmenším 34 stupňů. Vidím to tak, že se po obědě převléknu a skočím do toho bazénu"
,,Nevím, jestli se do toho bazénu dá skákat" rozesmál se.,,Víš, že není nijak velký"
,,No tak si tam aspoň lehnu" vyplázla jsem na něj jazyk a zašlápla jsem nedopalek. Po skvělém obědě jsem se šla převléct do mých černých plavek, krátké vlasy jsem si dala do culíku a šla jsem na zahradu. Radim už seděl v bazénu a v ruce držel plechovku s Lemonem. Všimla jsem si, že vedle sebe má položeného ještě jednoho Lemona. Tvář měl vystavenou slunci a myslím, že mě ani nevnímal. Obešla jsem bazén a pak jsem na něj vybafla. Polekaně sebou trhl tak, že na sebe vylil lemona. Já se mohla umlátit smíchy. Sedla jsem si do té ledově příjemné vody, otevřela jsem si plechovku s 2% alkoholem a byla jsem šťastná, že tuhle chvilku trávím s ním... s Lemonem..

,,Už je dest večer" řekl mi Radim.
,,No a? Je pořád teplo" řekla jsem mu a položila jsem mu prst na ústa. Pak jsem ho začala líbat.. plechovky ležely v trávě a v bazénu se odrážel svit měsíce. V tuhle chvíli jsem si vzpomněla na okamžik, jak jsem s ním seděla u nás v Hrabůvce na lavičce a pozorovali jsme hvězdy. Ale tohle se s tím zážitkem nedalo srovnat. Tohle dívaní na hvězdy z bazénu mělo svoje kouzlo a já se cítila náramně šťastná. Rodiče už spali, takže jsme se ani nemuseli bát toho, že nás někdo vyruší. Adámek to už zalomil v osm večer a já jsem s miláčkem udělala nějaké jídlo a pití a šli jsme znovu do bazénu. Voda byla parádně vyhřátá a při Radimových polibcích mi bylo ještě tepleji. Zkoušeli jsme najít souhvězdí velkého vozu, ale nenašli jsme ani ten malý. Za to jsme se nemohli nabažit krásy toho měsíce. Donesla jsem foťák a udělala jsem pár nočních snímků. Když nám za hodinu už začalo být chladněji, vylezli jsme z bazénu a lehli jsme si na osušky. Ruku v ruce jsme si vyznávali lásku..
,,Víš, to jak jsem ti napsal, že jsi to nejlepší v mém životě... to jsem myslel doopravdy. A ještě víc doopravdy myslím to, když ti řeknu, že tě moc miluju. S tebou bych chtěl prožít ty nejlepší prázdniny a doufám, že je i prožiju. Jsi takové mé každodenní sluníčko, na které, když se podívám, je mi hned lépe a každý den děkuji za to, že jsem tě poznal"
Tímhle mi Radim vrhnul slzy do očí a bylo mi jasné, že i já bych měla říct, jak moc pro mě znamená.
,,Kdybych ti měla říct, co pro mě znamenáš, ani by se to nedalo říct, protože na tohle slova neexistují. Když jsem tě poprvé spatřila, naprosto jsi mě okouzlil, ohromil a taky jsi ve mě vyvolal jakousi silnou energii a kdykoli ses ke mě přiblížil, myslela jsem, že štěstím vyletím z kůže. Když jsme se pak loučili, měla jsem pocit, jako kdybych přišla o část těla. Už tehdy jsem věděla, že tě miluju. Byla to láska na první pohled a v tomhle případě jsem si jistá, že je to láska na dlouhé roky. Moc tě miluju, šíleně moc a v životě o tebe nechci přijít"
Po tomhle vyznání jsme se začali vášnivě a s láskou líbat. Jako kdybychom se viděli po několika letech. Nehodala jsem si toho kluka jen tak vzít, protože pro mě je něco jako anděl.
Když jsme se od sebe odpoutali, vstali jsme a šli jsme se projít. Nazuli jsme si jen boty a šli jsme někam, kde budeme naprosto sami. Byla jsem v plavkách a Radim taky, ale nevadilo nám to. Bylo příjemné teplo a já si přála, aby tahle noc v žádném případě neskončila. Kdybych měla možnost zastavit čas, udělala bych to právě teď...
Došli jsme na jednu louku u lesa, odkud byl nádherný výhled. Když jsme se k sobě přitulili, všimli jsme si, že padají hvězdy. V objetí jsme je pozorovali a při každé hvězdě, která spadla, jsem si něco přála. Bylo to jedno a to samé přání- Zůstat s ním co nejdéle..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 30. srpna 2011 v 21:53 | Reagovat

ooch to je tak krásné :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama