Who owns my heart? (Part 23)

30. srpna 2011 v 22:44 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Spokojeně jsem kouřila cigaretu a ještě spokojeněji jsem vydechovala cigaretový kouř po boku Radima. Seděli jsme na louce a pořád jsme se měli o čem bavit. Říkala jsem mu o svých dvou nejlepších kamarádkách a řekl mi, že by je rád poznal.

,,Tak se s nimi domluvíme a poznáš je" řekla jsem mu a potáhla jsem si z cigarety. Začínalo být více chladno, ale nám to nevadilo. V jednu ráno jsme se přece jen zvedli a šli jsme zpátky do domu. Oblékla jsem si bundu a Radim pak přišel s flaškou vodky v ruce. Šli jsme na lavičku a mě už po pár lokách bylo tepleji. Radim mi pak řekl, že mi něco ukáže. Popadl láhev a naráz do sebe vlil šest loků, takže za chvíli byl už opilý. Začal mi venku tancovat a smát se a já pořád pila a pila, takže jsem za chvíli byla opilá s ním. Tancovali jsme spolu za doprovodu hudby v mém mobilu. Pak jsme se začali líbat a potom jsme si lehli do trávy. Když jsme se svlékali, začala hrát naše písnička- El rostro de Analia- Balada. Při té písničce jsme se začali ještě více líbat a pak jsme se leželi nazí na sobě. Vnímala jsem tlukot jeho srdce a užívala si ten okamžik, když do mě vnikl.
Hladila jsem ho po zádech, líbala jsem ho na krku a byla jsem totálně šťastná. Radim mě jemně škrábal do zad a tím ve mě vyvolával větší a větší touhu po něm. Nedokážu tyhle okamžiky s ním popsat. Je to jako kdybych se ocitla v nádherném světě, kde jsem jen já a on. Jako pohádka, která má šťastný konec.
Zůstali jsme na zahradě až do svítání a ráno už nebyla v lahvi ani kapka vodky a nádherná noc se zapsala do mé mysli a do mého srdce.
Když mamka s taťkou přišli na zahradu, nechápali, co tu děláme v osm ráno. My jsme vysmátí leželi na zemi, vedle sebe. Už jsme samozřejmě byli oblečení. Řekli jsme jim, že jsme prostě nemohli usnout. Po snídani jsem začala cítit, že se mi chce spát. Sebrala jsem se a šla jsem si lehnout do pokoje. Radim pak přišel za mnou a společně jsme během minuty usnuli...

,,No jo. Celou noc ponocují a pak spí až do pěti odpoledne" zaslechla jsem zezdola mamčin hlas. Asi s někým telefonovala. Rozespale jsem se posadila na posteli. Radim ještě spal, tak jsem si v tichosti nasadila brýle a opatrně jsem vylezla z lůžka. Mamka seděla v kuchyni na židli a s někým mluvila. Když mě uviděla, pohoršeně se na mě podívala, tak jsem jí raději nechala tak a šla jsem na zahradu. Adámek blbnul s taťkou v bazénu a když mě uviděl, radostně výsknul.
,,Už jsem si myslela, že budete spát do zítřka" ozvala se za mnou mamka.,,Odpoledne tu byla babička. Chtěla si s tebou promluvit, ale když viděla, že spíš, řekla si, že počká. Nakonec odjela. Proboha, co jste včera dělali. Radim našel v trávě lahev od vodky. To se mi vůbec nelíbí"
,,Mami. Neopili jsme se namol. Procházeli jsme se, povídali si a byli jsme rádi, že se zase vidíme. Co je na tom tak špatného?"
,,To, že jste vůbec pili! Kdybyste tu flašku aspoň schovali, nebo vyhodili, neřekla bych ani slovo. Ale ještě vám nebylo ani 18 let"
,,Mami... nechci se s tebou hádat" řekla jsem upřímně a usmála jsem se na ni. ,,Vím, měli jsme ji schovat nebo něco podobného, ale nenapadlo nás to."
,,No dobře... už to nebudeme řešit.. máš hlad? Ohřeju ti špízy"
,,Jo, ty si dám" řekla jsem a už jsem se na to jídlo těšila.
,,Radim pořád spí?" zeptala se mě mamka a strčila do mikrovlnky talíř se špízem.
,,Jo, ještě spí" nalila jsem si do sklenice vodu se šťávou a naráz jsem ji vypila. Když přede mnou mamka dala talíř, vrhla jsem se na jídlo, jako kdybych týden nejedla. Když jsem špíz dojedla, přišel do kuchyně Radim. Byl tak roztomilý.
,,Jsem spal trochu dýl" řekl a prohrábl si vlasy.,,V kolik jsi vstávala?"
,,Asi půl hodiny před tebou, lásko" smála jsem se mu a dala jsem mu na tvář pusu.
,,Mám šílenou žízeň po té vodce" řekl a rychle si do sklenice nalil vodu. Vypil asi 3 sklenice a pak se svalil na židli. ,,Dneska pokračujem, ne?" mrkl na mě.
,,Nevím, jestli dneska vydržíme celou noc být vzhůru" zaváhala jsem.
,,Lásko jedině s tebou vydržím být celou noc vzhůru. A kdyby se ti chtělo spát, žádný problém. Můžem jít kdykoli do pokoje" řekl a pohladil mě po vlasech. Radim si ohřál jídlo a pak jsme šli spolu na zahradu. Adámek byl už z bazénu venku a seděl zabalený v osušce. Zatímco mamka s taťkou blbli v bazénu jako malé děcka. Stříkali po sobě vodu, smáli se a sem tam si dali pusu. Mamka mě pak požádala, abych šla uspat Adámka. Radim šel se mnou a společně jsme ho pořádně vysušili, oblékli do pyžama a přikryli jsme ho. Adámek byl totálně vyřízený, takže během 10 minut tvrdě usnul.
Rodiče byli pořád v bazénu, tak jsem šla s Radimem na tu louku, kde jsme byli. Vzali jsme s sebou další lahev vodky a nějaké jídlo. Taky jsme si vzali deku a já si pro jistotu vzala i bundu. Radim mě už netrpělivě čekal dole a pak jsme vyrazili na to naše místo. Rozprostřeli jsme deku a já si spokojeně lehla. Zapálila jsem si cigaretu a popíjela jsem vodku. Radim pak otevřel popcorn, takže jsme i jedli a potom začal Radim ten popcorn po mě házet, tak jsme měli menší bitvu. Skončili jsme na zemi v křečích smíchu.
,,Jsi nádherná" řekl mi a odhrnul mi z obličeje pár vlasů.
,,Ty taky" oplatila jsem mu úsměv a jemně jsem ho políbila na rty. Byl tak úžasný.Chtěla jsem do celého světa vykřičet, že mám božského kluka.
Byla to další úžasná noc plná lásky, smíchu, vášně a sexu. Domů jsme přišli až ve tři ráno. Byli jsme unavení a taky dost opilí. Po cestě se najednou Radim rozběhl a nikde jsem ho neviděla.
,,R-Radime?" ozvala jsem se. Nic. Nikde jsem ho neslyšela. Byla jsem si jistá, že na mě někde vybafne. Chtěla jsem sejít jeden kopec, ale místo toho jsem zakopla a spadla jsem dolů tím stylem, že jsem se silně praštila do hlavy. Cítila jsem, jak mi po čele stéká něco teplého. Krev.. před očima se úplně zatmělo a já ztratila vědomí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 30. srpna 2011 v 22:52 | Reagovat

sakra to je napínavé!!!!! ale je to krásné zlato fakt moc :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama