Who owns my heart? (Part 24)

31. srpna 2011 v 9:00 | Lucy Depp ♥ |  WHO OWNS MY HEART?
Když jsem se probrala, uviděla jsem Radima, jak se nade mnou sklání a v očích má strach. Hlava mě trochu bolela, takže mi chvíli trvalo, než jsem se posadila. Radim mi musel utřít krev z obličeje, protože vedle něj ležel zakrvavený kapesník.
,,Zlato jsi v pořádku?" ptal se starostlivě.

,,Jo. Jo jsem" slabě jsem se usmála.
,,Lásko promiň" omlouval se a já zahlédla v jeho očích slzy.,,Vezmu tě domů" řekl a jemně mě vzal do náruče. Položila jsem hlavu na jeho hruď a zavřela jsem oči. Cítila jsem, jak Radim trochu škube ramenami. Brečel. A to mě bolelo více než ta hlava.
,,Jsem v pořádku. Budu to mít jen trochu naražené" ujišťovala jsem ho, ale sama jsem si nebyla jistá. Radim potáhl a pokusil se o úsměv.
,,Nevím, co to do mě vjelo. Chtěl jsem tě vybafnout, tak jsem běžel napřed a pak jsem se schoval. Když jsi pořád nešla, šel jsem zpátky a tam jsem tě uviděl ležet. Přísahám, že v té chvíli se mi zastavilo srdce. Krve by se ve mě nedořezal" řekl mezi vzlyky a já uviděla rysy našeho baráku. Otevřel dveře a šel se mnou nahoru, kde mě položil na postel a pak si vysvlékl kalhoty, mikinu a triko a lehl si vedle mě.,,Podívám se na tu ránu" řekl a rožnul lampičku.,,Máš tam jen malou bouli" řekl s úlevou a já si oddychla. Položila jsem si hlavu opatrně na polštář a pak jsem se k němu přitulila. Za pár minut jsem už usnula v jeho náruči.

Když jsem se ráno probudila, měla jsem pocit, jako kdyby se mi bolest v hlavě zdvojnásobila. Bolest mi vystřelovala celou hlavou, až jsem měla pocit, že mi za chvíli praskne. Radim už byl vzhůru, a když uviděl, že i já jsem se probudila, hned se ptal, jak mi je.
,,Dones mi prosím nějaký prášek. Ta hlava pořád bolí. Třeba mi dej paralen" zasténala jsem. Radim hned vylezl z postele a za chvíli přišel se sklenicí ledové vody a s práškem v ruce. Když jsem prášek zapila, znovu jsem si lehla a snažila jsem se na tu bolest nemyslet.
,,Pojď ke mě" řekla jsem mu. Radim si lehl vedle mě a starostlivě se na mě díval. Aby se uklidnil, zapálil si cígo. Já jsem na cigaretu neměla ani chuť a ani náladu.
,,Hlavně nic neříkej našim" řekla jsem mu. Už jen to pomyšlení, jak by se mamka vyděsila, mě ještě více unavovalo.
,,Neboj" políbil mě do vlasů a podíval se na tu bouli. Během půl hodiny jsem usnula a měla jsem strašně živé sny...

,,Zastav! Tak zastav sakra!" řvala jsem na nějakého kluka.
,,Nemůžu... brzda se pokazila!" řval vyděšeně a stále sešlapoval brzdu. Auto se řítilo šílenou rychlostí do propasti, ze které už nebylo úniku. Před pádem jsem poznala, že ten kluk je Radim..
,,Promiň" zašeptal a s hrůzou v očích sledoval, jak se auto stále blíží k propasti. Já ho pevně chytla za ruku a pak jsem ho začala líbat. Auto se před propastí zastavilo a já neváhala. Stáhla jsem mu triko a líbala jsem ho po celém těle. Rychle jsem mu rozepínala pásek od kalhot, zatímco on si hrál s mou podprsenkou. Nestyděla jsem se před ním. Za chvíli jsme byli do půlky těla nazí a strašně moc jsem ho chtěla. Dala jsem mu ruku mezi nohy a pak jsem ho začala zuřivě a vášnivě líbat. Jeho ruka bloudila po mém břichu až dolů. Chtěla jsem aby pokračoval. Potřebovala jsem to. Jeho ruka doputovala na mé tanga a pak mi je rychlým pohybem sundal dolů. Dráždil mě, ale taky nesmírně vzrušoval. Když jsme se oba poddali nádherné slasti a ty krásné minuty vášně skončily, spokojeně jsem oddechovala na sedadle. Byl to ten nejžhavější zážitek, který jsem kdy měla...

S trhnutím jsem se probudila. Srdce mi bilo jako o závod a Radim se na mě nechápavě díval.
,,Co je?" zeptala jsem se ho.
,,Co je? Celou dobu tady hekáš a převaluješ se" smál se.,,Co se ti zdálo?"
Nechtěla jsem mu o tomhle snu říct.,,Ale nic. Už ani nevím" zalhala jsem a políbila jsem ho.
,,Co hlava?"
,,Už mě moc nebolí" nevím, co se se mnou stalo, ale představa,že to co jsem prožila, byl jen sen, byla hrozná. Chtěla jsem to uskutečnit.
,,Vážně mi neřekneš, co se ti zdálo?" zeptal se šibalsky. Umlčela jsem ho polibkem a začala jsem přesně tak, jak začínal můj sen...
,,Tohle se mi zdálo" řekla jsem, když jsem spokojeně ležela při jeho boku a oddychovala jsem. Radim byl v šoku, ale sám pak přiznal, že to bylo opravdu ďábelské a rád by si to zopakoval. Jestli jde o mě, zopakovala bych si tohle i desetkrát.
,,Máš teda živé sny. Doufám, že takových budeš mít ještě hodně" špičkou jazyka obkreslil tvar mých rtů a pak se dotkl mého jazyka. Pohrávala jsem si s jeho jazykem a pak jsme je do sebe i zapletli. Rukou mi začal hladit prsa a druhou ruku mi dal mezi nohy. Slastně jsem oddychla a chtěla jsem, aby pokračoval. Bolest z hlavy zmizela a zůstala jen touha po jeho těle. Touha po jeho polibcích a touha po jeho dotykou. Uběhly další minuty nádherné slasti a já mu řekla dvě slova, která jsem myslela z upřímné lásky:
,,Miluju tě"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 outofmyhead outofmyhead | 31. srpna 2011 v 16:03 | Reagovat

piš!

2 BíBí BíBí | Web | 1. září 2011 v 19:45 | Reagovat

Holka píšeš dokonale! :-) Přečetla jsem 24.díl a hned jdu na ty předchozí...od začátku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama