Who owns my heart? (Part 25)

26. září 2011 v 22:17 | Lady |  WHO OWNS MY HEART?
Probudit se vedle člověka, kterého máte rádi je ten nejkrásnější pocit, jaký znám.. ranní sluneční paprsky mě hřály na holých zádech a taky nádherně osvětlovaly Radima. Dívala jsem se na něj asi 5minut v kuse, dokud se neotočil ke stěně a spal. dál. Pomalu jsem vylezla z postele a hned jsem si šla dát sprchu. V hlavě jsem si přehrávala včerejší zážitky a měla jsem naprosto úžasnou náladu.


Teplá voda mi stékala po zádech a parádně se mi relaxovalo. Sprchovala jsem se asi půl hodiny. Pak jsem vylezla, vyčistila jsem si zuby udělala vše okolo hygieny a oblečená jsem šla dolů na snídani. Mamka byla na zahradě, v ruce držela hrnek s kávou a dívala se na krajinu.
,,Dobré ráno" políbila jsem ji na tvář a sedla jsem si vedle ní s croissantem v ruce.
,,Dobré ranko zlato" usmála se.,,Tak jak ses vyspala?"
,,Naprosto dokonale. Co ty?"
,,Taky dokonale" šťastně se usmála a usrkla kávu z hrnku.,,Dneska už bohužel jedeme domů" posmutněl mamce hlas a já při té větě sklopila oči.
,,Nechci odjet" zamumlala jsem.
,,Věř mi, že ani já ne. Ale musím odpoledne do práce, takže za chvíli vyjedem"
Vystřelila jsem ze židle a hned jsem běžela nahoru. Radim ještě spal, ale to mi bylo jedno. Musela jsem se s ním rozloučit.
,,Lásko?" šeptla jsem. Radim jen něco zamumlal a spal dál. Jemně jsem s ním zatřásla a pak jsem spatřila ty jeho nádherné oči.
,,Co...co je?" ptal se rozespale.
,,Miláčku my za chvíli musíme jet domů. Tak jsem se chtěla jen rozloučit" usmála jsem se, ale vůbec se mi od něj nechtělo. Radim se posadil, přitáhl si mě k sobě a objal mě.
,,Za pár dní budeme zase spolu" hladil mě po vlasech a pak mě jemně políbil. Naše loučení bývá pokaždé delší, takže když jsem se od něj odtrhla, bylo už 10h.
,,JEDEME!" zavolala na mě mamka z kuchyně.
,,Musím jít" políbila jsem ho a pak jsem odešla. V autě jsem si do uší dala sluchátka a znovu jsem se vrátila ke včerejší noci...

Byla jsem doma sama s Adamem, takže mojen nálada klesla na bod 0. Psala jsem si s kámoškama a pak jsem si raději pustila film. Myšlenkama jsem byla pořád u Radima a myslela jsem jen na den, jak zase budeme spolu.
Z mých myšlenek mě vyrušilo klepání na dveře. Odložila jsem notebook a šla jsem otevřít.
,,Překvápko!" vyhukla na mě Lucy a objala mě.,,Přišla jsem ti zvednout náladu po tom, co jsi mi psala"
V tu chvíli jsem Lucy radostí objala a hned jsem ji vtáhla do bytu.
,,Tím jsi mě vážně překvapila" řekla jsem upřímně a dala jsem Lucy sklenici s pitím.
,,Povídej, jak bylo s radimem" začala hned vyzvídat. Sedla jsem si vedle ní a protože jsem potřebovala s někým mluvit, řekla jsem Lucy vše od A do Z.
,,No tak z tvého vyprávění jsem usoudila, že jsi měla víkend jako z telenovely. Romantika, láska. Holka ty máš štěstí" řekla Lucy, když jsem jí celý víkend dovyprávěla.
,,Ani nevíš, jak se na něj zase těším" zasnila jsem se.,,A co ty a kluci?"
,,Já? Pořád sama. Víš, že já čekám na pana dokonalého" zasmála se a dopila zbytek šťávy.
,,Tak doufám, že ho už brzy najdeš. Jdem dolů na cígo" vstala jsem a vyšla jsem ke dveřím. Lucy šla hned za mnou. Dole jsem sobě a Lucy zapálila cígo a pořádně jsme probraly různé věci. V šest už Lucy musela jít domů, takže jsem zašlápla nedopalek a šla jsem si nahoru lehnout.
Věřte nebo ne, někdy romantika vyčerpává...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Komentáře

1 LebenSphase LebenSphase | Web | 26. září 2011 v 22:25 | Reagovat

To je pravda že ta romantika někdy vyčerpá vá :P je to krásná zlato těším se na další díl :) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama