Just a dream- Splněné sny

1. října 2011 v 20:19 | Lady |  JUST A DREAM
Popadla jsem svůj hnědý kabát a vyšla jsem za Johnnym ven. Právě šel ke svému autu, pak se otočil, usmál se a otevřel mi dveře.
,,Díky pane" usmála jsem se na něj a sedla si do měkkého sedadla. Johnny rychlým krokem obešel auto a sedl za volant.
,,Připravená?" zeptal se a šibalsky se pousmál.

,,Jo" kývla jsem, zapla jsem si pás a Johnny nastartoval. Už po 5 minutách jsem ztratila orientaci a spoléhala jsem se jen na něj, protože jsem opravdu netušila, kde jede. Jeli jsme asi půl hodiny, pak zastavil před větším kopcem.
,,Pojď" pokynul mi a otevřel mi dveře od auta. Ruku v ruce jsem začali šlapat do toho kopce. Byl to trochu záběr, ale ten výhled byl opravdu pohádkový. Z toho kopce jsem měla celou Paříž jako na dlani. Viděla jsem pyšně se tyčící Eiffelovku, salvný Notre Dame, Obrovský a luxusní Louvre a řeku Seinu.
,,To je nádhera" vydechla jsem.
,,Je to moje nejoblíbenější místo. Rád sem chodím přemýšlet a relaxovat. Je to jen půlhodinka od té pulzující Paříže"
Sedla jsem si na měkkou trávu a celá dojatá jsem pozorovala kársu Paříže. Johnny si sedl vedle mě a vzal mě jemně za ruku.
,,Nikdy bych nevěřil, že se budu cítit tak šťastně" přiznal se a jemně mě políbil na rty. Na tom místě jsme seděli asi hodinu, možná déle. Nemohla jsem se od toho pohledu odpoutat. Ruku v ruce jsme pak šli zpátky k autu.
,,Už jsi byla na Eiffelovce?" zeptal se mě a opět mi otevřel dveře od auta. Pouze jsem zavrtěla hlavou. Johnny na to nic neřekl a beze slova nastartoval. Jel úplně jiným směrem, než ke mě domů.
,,Kam to jedeš?"
,,Uvidíš" mrkl na mě a přidal plyn. Za chvíli Johnny zastavil na parkovišti a já vystoupila. Byli jsme jen pár metrů od Eiffelovky. Lidi pořád chodili městem, povídali si, nebo se líbali. Johnny mě vzal kolem pasu a pomalejším tempem jsme šli směrem k věži.
Zaplatil dva vstupy a pak jsme se vydali nahoru do schodů a potom výtahem až do 3.patra. V tom 3.patře byl jen jeden tatínek s malou dcerou. Po chvíli ti dva odešli, takže jsem nahoře zůstala jen s Johnnym. Pozorovala jsem výhled a pak mě Johnny otočil k sobě a začal mě líbat. Objala jsem ho kolem krku a po té krásné chvilce jsem ho políbila na krk a zůstala jsem v jeho objetí. Johnny si položil svou hlavu na mé rameno a díval se na tu krásu se mnou. Vnímala jsem jen dvě věci. Krásu Paříže a jeho...

Bylo devět hodin večer, ale já ještě neměla chuť jít domů a Johnny taky ne. Chodili jsme městem tam, kde se nám chtělo. Celou dobu jsme si povídali, dělali blbosti a smáli se. Johnny mi tím dnem splnil vše, na co jsem si ukázala. Nejdříve mě vzal na to nádherné pohádkové místo, pak mě vzal do 3.patra na Eiffelovku a pak jsme jeli lodí po Seině. Neseděli jsme uvnitř té lodi, ikdyž se venku ochladilo. Byli jsme u zábradlí a pozorovali jsme to, co se dělo kolem nás.
Domů jsem byla asi kolem jednácti večer s úžasným pocitem. Johnny mě zavezl před dům a po delším loučení odjel.
Doma jsem si udělala čaj a když jsem šla do kuchyně a rozsvítila jsem světlo, překvapila mě moje nejlepší kamarádka Katka.
,,Moja nádherná!" řekla se smíchem a já se jí vrhla kolem krku. Tak moc mi chyběla!
,,Co tu děláš?" skákala jsem radostí.
,,Přijela jsem za tebou. Jsem tu se svojí kapelou, takže Lee je tu taky. Nevadí, že jsme u tebe?" zeptala se opatrně.
,,To si děláš srandu, že tu je i Lee!! Konečně tu nebudu sama" smála jsem se.
,,Tak povídej. Jak si užíváš Paříž? Byla i nějaká ta romantika?"
,,Jo byla" přiznala jsem.
,,S kým!"
,,S Johnnym" srdce mi při jeho vyslovení poskočilo radostí.
,,Ty chodíš s Johnnym? Mám radost i za tebe!" objala mě a hned chtěla vědět všechny podrobnosti. No co mi zbývalo. Výslechu od nejlepší kamarádky nikdy neujdete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy??

ANO 72.1% (49)
NE 27.9% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama