Listopad 2011

Elegantní v Paříži, divoká v New Yorku.(2)

25. listopadu 2011 v 16:48 | Lady |  VÍCEDÍLNÉ
Nemohla jsem se dočkat, až budu sedět v pohdlném sedadle v letadle a poletím směr Paříž s mým taťkou. Mamka sice měla výhrady k tomu, že nebudu stíhat školu, ale já ji ubezpečila, že to nějak zvládnu. Raději nad tím jen mávla rukou a dál se o to nestarala.
Netrpělivě jsem stepovala před domem s obrovským kufrem a vyhlížela jsem taxík. V hlavě mi probíhala otázka, jestli mě s tak obrovským kufrem pustí do letadla, protože je určitá hmotnost zavazadel. Konečně jsem zahlédla žluté auto s cedulkou Taxi. Na předním sedadle seděl můj taťka. Usmál se, vystoupil z auta a objal mě.

Elegantní v Paříži, divoká v New Yorku.

15. listopadu 2011 v 21:46 | Lucy Depp ♥ |  VÍCEDÍLNÉ
,,Pij! Pij, pij!!" povzbuzovali mě kluci na jedné akci u mě doma a já do sebe lila vodku, jako kdyby to byla čistá voda. Když jsem dopila poslední kapku, hodila jsem prázdnou lahev na zem a musela jsem si sednout. Zatočila se mi hlava, ale připadala jsem si jako frajer. Alkohol mi rychle začal stoupat do hlavy a já během chvilky viděla všechno rozmazaně a když jsem někam šla, šla jsem dost křívě.
Houseparty jsem milovala. Nikdy jsem na žádné nemohla chybět, proto jsem taky měla tolik kámošů a tolik zkušeností s pitím.
,,Jsi v pohodě?" uslyšela jsem za sebou zvuk hlasu, který se mi líbí už půl roku. Denis se mi začal líbit začátkem školního roku, ale on to nejspíše neviděl.
,,J...jo" dostala jsem ze sebe a usmála se na něj.
,,Víš. Holky, jako ty, se mi takhle moc líbí. Jsi v pohodě, krásná holka, ale co mě na takových odpuzuje, je to, když holka hodně pije. Škoda. Chtěl jsem se s tebou víc seznámit" řekl mi, přejel mě pohledem odshora až dolů a odešel. Stála jsem u zdi jako opařená a nevěděla jsem, co se přesně děje. Kluk, který se mi líbí půl roku mi řekne tohle? Aniž bych si to uvědomila, začaly mi téct slzy. Sebrala jsem se a šla jsem zpátky do obýváku, kde jsem svůj smutek utopila v dlaších půlkách alkoholu...
Další ráno jsem se pak probrala s příšernou bolestí hlavy a zjistila jsem, že ležím na pohovce u mě doma. Kolem se povalovy prázdné lahve, drobky a nechtěla jsem ani vidět, jak na tom jsou moji kámoši. Pomalu jsem vstala z pohovky, protřela jsem si oči a šla jsem do koupelny. Dala jsem se dokupy a v duchu jsem si snažila vzpomenout na to, co mi řekl Denis.
Když všichni odešli a já umyla nádobí, začal mi zvonit mobil.
,,Ahoj tati" řekla jsem do telefonu.
,,Ahoj Summer. Mám pro tebe menší nabídku" řekl mi a já čekala, co z něj vypadne.,,Jedu na 3 měsíce do Paříže fotit modelky a město. Ale jedna z modelek má nějaké rodinné důvody. Nechceš jí zaskočit?"
Byla jsem překvapená, dojatá a nemohla jsem tomu uvěřit. Nikdy mě nikdo profeisonálně nefotil, proto jsem taťku vídala tak málo, protože hodně cestoval a fotil modelky. A po pravdě.. která z holek by nechtěla být vyfocená v časopisu a užít si chvilku té slávy?
,,Jo, chci!" zněla moje odpověď a moje nálada se otočila o 180stupňů. Už jsem se nemohla dočkat!
,,Dobře. Jedu tam pozítří, tak už se začni balit. Vyzvednu tě ráno v osm před domem"
,,Dobře. Děkuju moc tati. Mám tě ráda"
,,Já tebe taky, Summer"

Pokračování příště...